Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudok végetvetni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Grétikee:3 kérdése:

Hogy tudok végetvetni a kapcsolatukbak?

Figyelt kérdés
Tehat. Ugy kezdodott, hogy megismerkedtem INTERNETEN a fiuval. Eleinte sose talalkoztunk, mert mint kiderult nem mert. :D Aztan egyszer bevallotta nekem , hogy 2 lany kozt akar most valasztani, es nem engem, hanem a masik lanyt valasztotta. Egy hetig voltak egyutt, mert a lany szakitott vele. Nem beszeltek egy ideig, addig en a fiuval nagyon joba lettem, es azt mondta tobbet is akar. Utana kibekult a lannyal, es ossze jottek ujbol. Tehat a lany KETSZER is elvette elolem a fiut, raadasul a lany baratnom is VOLT. Hogyan tudnak elvalasztani oket egymastol? Mert meg mindig szeretem a fiut... 14/L

2016. máj. 1. 22:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Agyrákot kaotam ennek olvasása közben.
2016. máj. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sehogy, hagyd a francba, a srác nem téged választott, fogd fel. Nem érdemlitek meg egymást.

A pali csak szórakozik veled, ha nincs ló jó a szamár is alapon tartalékos vagy.

Miért tennéd tönkre az ő kapcsolatukat?

A fiú most jól meg van a csajjal? Akit állítólag 'szeretsz' attól akarod elvenni azt a csajt aki miatt ELVILEG 'boldog'?

Jól vagy?

2016. máj. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Itt vagyok én, INTERNETEN ugyanúgy megismerkedhetnénk mint a fiúval, csak én nem fogok KÉTSZER összejönni másik lánnyal :DD

15F

2016. máj. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
de tényleg, már kétszer szemét volt veled, akkor minek rohansz még most HARMADSZOR is utána???
2016. máj. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mert nem birom elfelejteni... >< hiaba probalok ismerkedni masokkal, NEM MEGY. 0-24 o jar a fejembe...
2016. máj. 2. 23:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Haggy fel egy darabig az egész pasi-témával, és senkivel se ismerkedj, - úgyis csak mindenkiben ezt a szemétlédét keresnéd. És főleg őt hanyagold, mert csak újra meg újra szemét lesz veled.
2016. máj. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!