Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Barátnőm most haragszik rám,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm most haragszik rám, mert elmondtam a véleményem neki valamiről, és most nagyon berágott rám. Szerintetek jogos?

Figyelt kérdés
Szóval, TV-t néztünk a szobámban, és ő rám feküdt, én pedig mondta,, hogy szálljon le rólam, mert olyan dagadt, hogy összeroppanok alatta. Itt megkérdezte tőlem, hogy szerintem kövér-e. Én azt mondtam, hogy egy kicsit, és hogy járjon el futni, és kezdjen salátát enni. Itt sértődött meg igazán szerintem, de a véleményem mindtam csak. Most miért kell ezért így hisztizni? Én sem kezdek el sírni, mert azt mondja, hogy mossam ki a fülem, és naponta fürödjek. Miért ilyenek a nők, hogy egy véleménytől is sírnak, meg besértődnek? Ez most történt kb. 1 órája, nem veszi fel a telefont, és nem is ír vissza facen. Vagyis annyit írt, hogy egy bunkó szemétláda vagyok. Ugye szerintetek sem jogos a reakciója?
2016. máj. 5. 20:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

Az ilyenek mindenek barátnő

Képzeld magad a helyébe ku*wa szar érzés ám. Hülye fa**

2016. máj. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Jogosnak nem jogos de nőnek ilyet mondani nem lehet:) vagy lehet de nem látod többet, néha le kell nyelni békát ha kövér akkor is mondd azt hogy vonzó.
2016. máj. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Azt leírnád pontosan, hogy miért? mert azt mondom élhetne egészségesebben is?
2016. máj. 5. 20:59
 4/15 A kérdező kommentje:
Egyetértek kettes:)
2016. máj. 5. 20:59
 5/15 anonim válasza:
100%
Figyelj, csak azért gáz ez így, mert ha a BARÁTNŐD és SZERETED akkor vagy annyira empatikus, hogy nem így közlöd ezt vele. Természetesen ha nem így közlöd vele, akkor nem lesz ekkora "hiszti" de ettől függetlenül mindenkinek rosszul esik, ha lekövérezik az illetőt. Mivel vélhetőleg ad a véleményedre, ritka rosszul érzi magát, és úgy érezheti, hogy nem elég jó neked.
2016. máj. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
De a kimondott szavakat már nem tudom visszaszívni, kérjek bocsánatot vagy most mi kegyen?
2016. máj. 5. 21:05
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt már elcseszted! Bocsánatot kérsz, akkor is emlékezni fog erre, megbomlik a bizalom és jól ott hagy téged!

Most ez kb olyan érzés néki, mintha mittudomén... Közli veled h kicsi a szerszám! Remélem ez is csak egy vélemény lesz neked!

2016. máj. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Te jo ég mekkora szemet vagy!
2016. máj. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 gnoomage ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Vagy életedben nem beszéltél még olyan férfival aki házas/több éve párja van? Sose mond el a véleményed ami egy minimálisan sértő lehet, még úgy se ha te nem is tudod hogy sértő...
2016. máj. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Eddig jó volt, most hirtelen kövér lett?

Remélem, kövérségét azért nem hasonlítottad disznóhoz!

.

Lehet véleményed, elmondhatod barátnődnek.

A véleményed "tálalásának" viszont nem szabad sértőnek lenni!

Ha megbocsát is -pedáloznod jócskán kell érte!- a tüske mindig benne marad.

.

"Vagyis annyit írt, hogy egy bunkó szemétláda vagyok."

Ebből is látszik, hogy jól ismer.

2016. máj. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!