Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Visszautasítottam az osztálytá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszautasítottam az osztálytársamat és most lehet hogy megbántottam (járni akart és én nemet mondtam) Tanács?

Figyelt kérdés

Nos, a sztori annyi, hogy nemrèg szerelmes lett az egyik osztàlytàrsam belèm, (elèg bonyolult sztori, ha kell leìrom..) ès tegnap megkèrdezte (persze a haverjàn keresztül, de ùgy hogy a haverja mellet azèrt ô is ott volt), hogy jàrnèk-e vele (itt is van egy hosszab ès viccesebb sztori.. xd), ma ugyanùgy megkèrdeztèk, ès èn nem akartam megbàntani, vagy ilyenek, ès attòl fèlek, hogy megbàntottam (ezt mondtam neki: figyelj... Èn nem akarlak megbàntani vagy ilyenek (itt egy kisseb szünet amikor hülyèskedtek a haverjaink, mert ugye ôk is ott voltak)... Itt ugye ezt tobbszor is elmondtam mert mindig közbe beszéltek ès a haverja kèrdezte hogy akkor most igen vagy nem? Ugye en megint elmondtam a fentit, es ugye a vàlaszom nem, és elmentek).

(Egy kis mellèksztori: kèsôbb megint odajöttek de a szerelmes nèlkül, ès akkor mondtam hogy nem rossz arc vagy ilyenek, meg hogy ebben az èvben am sem jàrtam volna senkivel... Nem tudom hogy ezt elmondta e neki..)

Nos... Most furcsàn èrzem magam... Mert ugye lehet hogy megbàntottam... Hogy derìtsem ezt ki? Hètfôn kèrdezzem meg tôle hogy haragszik e vagy valami màs ötlet? Fontos... Volt màskor is, hogy valaki ugyanezt ezt kèrdezte, de akkor nem volt ilyen èrzèsem...

Vagy esetleg mièrt van ez az èrzès..



2016. máj. 6. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:
És ha megbántottad? Akkor egy hülye.
2016. máj. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem fontos, mert èn az a tìpus vagyok, akinek szàmìtanak a másik èrzèsei ":)"
2016. máj. 6. 18:53
 3/3 anonim ***** válasza:

És mit tudnál csinálni? Sajnálatból összejönnél vele, vagy mi?


Nekem is fontosak mások érzései, de ez esetben Te nem vagy hibás.

2016. máj. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!