Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
Van barátom, más suliba jár, nem találkozunk napi szinten, de mindig jól érzem vele magam, nagyon aranyos, járunk el együtt társaságokba, mondhatni "álompár vagyunk", de egy osztálykiránduláson közel kerültem egy osztálytársamhoz. 11.-esek vagyunk, szóval már csak 1 évünk van hátra. Eddig nem töltöttem el az illetővel huzamosabb időt, nem vagyunk egy társaság, de a kiránduláson annyi mindent csináltunk együtt, mindig türelmes és figyelmes volt velem, ami a barátomtól elvárt.. de ennek ellenére megtaláltam benne azt, amit a barátomból hiányolok. Úgy érzem jobban el tudtam vele beszélgetni mélyebb témákról és mindig mondott valami elgondolkodtatót, ami a barátomról nem igazán mondható el. Ő is nagyon értelmes, tisztelettudó, de ahogy eddig látom, úgy gondolom, ő inkább a külsőségek embere, én pedig mindig is szerettem a dolgok mélyére ásni. És a kiránduláson egyáltalán nem is hiányzott a barátom, teljesen jól éreztem magam, alig akartam hazajönni. Élveztem a lopott pillantásokat, és minden vele (o.társ.) eltöltött percet. Sok jófej osztálytársam van, de ő külsőre is nagyon vonzó, szóval a vonzalom meg lenne köztünk, az már más kérdés, hogy ő hogy viszonyul hozzám, de ha így érzek, és élvezem, ha más fiúnak tetszenek (csak neki), akkor van értelme a jelenlegi kapcsolatomnak? Vagy normális, hogy keresem az izgalmat, és más mellett is hasonló helyzetben lennék?

2016. máj. 7. 11:17
 1/2 anonim ***** válasza:
youtube.com/watch?v=3OeqNbJsIno
2016. máj. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Adódott egy izgalmas helyzet.

Te belelátsz dolgokat.

Ha tovább és több dolgot látsz bele, és ő is, akkor folytatásnak hívják, ami majd történik.

De mivel semmit se írtál a jelenlegiről, csak hogy ő a külcsínre figyel, inkább az jön le, hogy Vele most nem foglalkozol.

Ha sokat gondolkodsz az otársadon, beleszerethetsz.

De attól még döntened kell.

2016. máj. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!