Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megtegyem amit szeretne?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtegyem amit szeretne?

Figyelt kérdés

16/L

A barátommal egyidős vagyunk és 6 hónapja vagyunk együtt de még nem feküdtünk le, azt tudom hogy ő szeretne és sokszor hangoztatja is, de én ezzel óvatosabb vagyok, és nem szeretném elsietni a dolgokat. Mondtam is neki többször és mindig úgy tűnik mintha megértene, de mégis eltávolodtunk egymástól. Nem szeretném elveszíteni ezért fontolóra vettem, hogy engedjek neki. Mit tegyek?



2016. máj. 8. 23:30
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Elosszor szerintem pettingjetek :) 6 honap sok ido, turelmes volt, szerintem mar belemehetsz :)
2016. máj. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget. :) Remélhetőleg a hasznomra válik.
2016. máj. 8. 23:38
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor feküdj le vele ha mind a ketten szeretnétek,mert úgy nem lenne jó ha te nem akarod
2016. máj. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ráértek még bőven. A ti korotokban egy párkapcsolat arról szól, hogy megtanuljátok, hogy működik a párkapcsolat. A szex ráér 18-19 évesen is. Hidd el, nem maradsz le semmiről.

Igazad van, nem kell elsietni a dolgokat.

És ha ettől távolodik el tőled, akkor nem is szeret igazán.

2016. máj. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Camorri ***** válasza:

Egyetértek a #4 el. Ha nem akarod akkor ne veszítsd el.

DE!

A legtöbb fiú ebben a korban szeretné kipróbálni. Én is 17 évesen már alig bírtam ki hogy a barátnőm engedje... Annyi hogy mi megvártuk hogy 16 legyen. Az az előtti barátnőmmel szakítottam is, mert nem haladt az ügy.

Szóval abba is gondolj bele, hogy Ő kíváncsi. Nagyon! És ha tényleg szeret, akkor vigyázni fog rád.


Tehát összegezve: nagyon jól teszed hogy tartogatod, de ha Ő az igazi akkor neki tartogattad idáig.

19/F

2016. máj. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

5ös: 16 évesen az igazi nem távolodik el ha nemleges választ kap.

Ja és nem erőlteti a dolgot, ha a lány nem akarja

2016. máj. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne!

Az egész szöveged arra utalt,hogy ő szeretné,te meg nem. De te még nem szeretnéd!

"azt tudom hogy ő szeretne és sokszor hangoztatja is,"

Most egy kanos pincsitől mit vársz? Látszik,hogy úgy áll hozzá, mintha a jutalma lennél,amit végre megkaphat.

Mi az,hogy engedj neki? NEKI. Mintha róla szólna az egész. Hahó, te is benne vagy a kapcsolatban! És te pedig nem akarod....akkor ne tedd meg.

Ha emiatt hagyna el, akkor soha nem érdemelt meg téged és találsz jobbat is...

Az összes lány 16 évesen már szétrakja a lábát....ne áll már be te is a kis pi.csák sorába!

2016. máj. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem vagy kész rá

ha meg erőlteti csak szexet akar - ha szeret vár

ha mégjobban erőlteti netán zsarol érzelmieg dobd a fenébe

és akkor tuti nem kap puncit

2016. máj. 13. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!