Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lany aki evek ota...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lany aki evek ota tetszik, de sokat nem beszeltunk meg . Hogy tudnek vele?

Figyelt kérdés
Szinte nem jar sehova sem de nekem nagyon tetszik. Hogy tudnek vele beszelni? Napokban egy hazibuliban lattam, beszeltunk 4-5 mondatot, tobbet nem. Ott alt melettem folyton, nezett, mosolygott , ez lehet annak a jele hogy bejovok neki? Mit csinaljak? Teljesen ossze vagyok zavarodva. Kicsit felenkebb lany
2016. máj. 10. 20:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha élőben nem nagyon szoktad látni, akkor szerintem írj rá valami közösségi oldalon, és kezdhetek el beszélgetni. Egyelőre nem biztos, hogy bejössz neki, lehet csak szimpatikusnak tart, de azért szerintem egy próbát megér😃
2016. máj. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Isabella Sawn válasza:
Szerintem is keresd fel és írj neki :) A lényeg hogy ne lègy nyomulós ,és ne légy közvetlen a beszélgetés elején ,mert azzal csak rontassz a helyzeten ! Szép lassan tudj meg róla minden olyan dolgot amire kiváncsi vagy !
2016. okt. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!