Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van az osztályomban egy Lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Godzilla34 kérdése:

Van az osztályomban egy Lány aki lassan 3éve tetszik nekem és nem tudom hogy mondjam el neki? nem biztos az is lehet hogy tévedek de mint ha én is bejönnék neki. és elakarom mondani beki mivel mindjárt itt a ballagás és nem tudom hogy látom e valaha!

Figyelt kérdés
2016. máj. 16. 00:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hívd félre a suliban, mondd el neki, hogy örülnél ha valamikor elmenne veled sétálni vagy valami. Ha igent mond akkor nyert ügyed van, és majd a randin valld be neki az érzéseidet. Ha nemet mond, akkor meg legalább nem fog kínos helyzetbe hozni a randin. Na és hogy az érzéseid hogy mondd el a randin? Beszélgessetek, aztán egyszercsak mondd el neki hogy három éve szerelmes vagy belé. Aztán ha gondolod csókold meg, feltéve ha ő is élvezi.
2016. máj. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ez van velem is :'D
2016. máj. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
0%
Ha 3 évet tököltél,és itt a ballagás,már minek?Majd találsz jobbat.Ha meg olyan helyre megy,és csak neten tudnátok beszélni,az felejtős.
2016. máj. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mondd el neki! Jobb később mint soha, mert lehet utánna nagyon bánni fogod! Ha kicsit szégyenlős vagy nyugodtan írj neki facebookon, ne hallgass azokra akik azt mondják hogy az a legcikibb a világon amikor nem élőben beszélgetsz egy lánnyal... Írj rá!
2016. máj. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Andicika ***** válasza:
75%

Állj a sarkadra te! mond el neki "Aranka szeretlek!".

Vállald a kockázatot, nincs amit veszíts. Ha van is írd meg nekem kérlek ;)

2016. máj. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi
2017. ápr. 22. 20:10
 7/7 anonim válasza:
Naaa mi tortent azotaa?
2022. ápr. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!