Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lany akiről azt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lany akiről azt hallotam hogy tetszek neki szerintetek rá irjak? ( o 3-dikos es en 5-ot) vagy hagyam es az elet ell donti ;)

Figyelt kérdés

2016. máj. 17. 20:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
jézusom
2016. máj. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy 3. osztály illetve egy 5. osztályos gyereknek együtt kéne játszani és nem ilyen szavakkal dobálózni, hogy az élet eldönti.

Kérdésed van írj üzit

2016. máj. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor 3.adikos voltam nemhogy telefonom nem volt de még internet se. Nézd, túléltem és van egy feleségem is :0
2016. máj. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
ajj basszus ez most komoly? ugye ez csak egy kamu kérdés??? de tényleg igaza van az előttem válaszolónak, még telfonom sem volt 5.es koromban,pedig én 14 éves vagyok, nemhogy ilyeneket kérdezzek! persze, a t dolgod de ha már most itt kezded, akkor mi lesz később??? szerintem hagyd ezt pár évvel későbbre, még kisgyerek vagy, a lány meg még kisebb, muszály nagyfiúskodni itt???
2016. máj. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok

*muszáj

2016. máj. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%
az általános iskolasoknak be kéne tiltani a párkapcsolatokat... szerintem ezzel sokan egyetertenenek... meg egy 8. os komolytalan... beszéltem többel is... reménytelenek...
2016. máj. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%

Drága, egyetlen kisfiam.

Mit akarsz egy nyolc vagy kilenc éves lánytól? Én idősebb vagyok, és nekem már maximum kilenckor takarodó van. Egyébként is, egy harmadikos lány szinte azt sem tudja, hogy mikor "tetszik" neki valaki, nem tudja a szó jelentését. Amúgy meg szerintem ötödikesen maximum egy negyedikes lánnyal kéne ismerkedj, de akkor sem járni! Szerintem csináld meg a házi feladatot és feküdj le aludni. Egy helyesírási szótárt is ajánlanék neked.

2016. máj. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Lehet nincs igazam és tényleg általános iskoláról van szó. DE vannak még olyan gimnáziumok, akár 6 osztályos, ahol 1-6-ig számozzák az osztályokat, szóval simán lehet, hogy a kérdező erről beszélt....
2016. máj. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8 a helyesírása alapján nem hinném
2016. máj. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
True dat, azért én megpróbáltam megvédeni :D
2016. máj. 20. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!