Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Létezik az, hogy egyszerre...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik az, hogy egyszerre több fiú is tetszik?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok, tehát szeptemberben gimis leszek. Van egy osztálytársam, akibe 2 éve szerelmes vagyok. Vicces, aranyos, vannak benyögései órán, de nem hinném hogy az érzés kölcsönös lenne. Megpróbáltam bebeszélni magamnak, hogy nem tetszik, és felejtsem el. Akkor kezdtem szétnézni, és felfigyeltem egy évfolyamtársamra. Vele beszéltünk már (ha nem is túl sokat), végtelenül aranyos, és szoktunk szemezni ha a barátnőimmel a folyosón vagyunk. Az első fiú még mindig tetszik, de már messze nem annyira, mint eddig, és úgy érzem, egyre inkább képes vagyok uralkodni az iránta való érzéseimen. Tetszhet egyszerre két ember is?

Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2016. máj. 18. 12:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
igen, tetszeni tetszhet több is, de csak egyet szerethetsz igazán
2016. máj. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem 3 lány tetszik:D Szóval igen:D
2016. máj. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez megnyugtató :D
2016. máj. 18. 15:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Nos,nekem nagyon sok srác tetszik.Illetve,felfigyeltem rájuk,aztán valahogy folyton az utamba kerülnek.Nem tudom hogy csinálom,de aki megtetszik folyton a környékemen lesz,még ha addig nem is láttam.Visszatérve a témára emiatt sok srác van az életemben,szóval lehetséges-de egyikt sem szeretem.
2016. máj. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!