Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért néz ennyire ha van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néz ennyire ha van barátnője?

Figyelt kérdés

Egy nagyobb városban lakunk nem rég a város másik felébe költöztünk. Azóta néha találkozok egy fiuval, látásból ismerem de a nevét nem tudom. Amikor találkozok vele akkor nagyon néz engem. Van egy közös ismerősünk (fiu) akivel egy suliba járok és megkérdezte kb 1honapja hogy van e barátom. Szerintem a közös ismerősünket nem érdekli hogy van e barátom vagy nincs. Nem értem miért kérdezte. (Akkor volt egy hétig).

Azzal a fiuval (aki néz engem) össze szoktam futni a templomban is és néha néha rám néz a mise alatt.

Tegnap találkoztam vele épp a barátnőjével volt (akkor láttam elősször együtt őket, a csajt nem ismerem)

az a fiu akkor is nézett engem mosolyogva.

De nem ugy tünt mintha azért örülne mert van barátnője, hanem azért mert láttam h van bnője.

Én többször is leakartam szólitani de nem mertem mert zavarba hozott h ennyire néz.

Miért néz ha van barátnője?

Mit tegyek leszolitsam őt?



2016. máj. 21. 10:24
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Ha ennyire érdekel miért nem kérdezed meg tőle?
2016. máj. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem 2 lehetőség van!

1.: Leszólítod, megkérdezed tőle miért néz, (esetleg) hogy mit akar tőled amikor barátnője van

2.: Tégy úgy mintha bem érdekelne a dolog, ne légy zavarban ha rád néz, csak maradj természetes...ha azar tőled valamit és kitartó akkor idegesíteni fogja hogy leszarod és akár ő megy oda hozzád, hogy elmondja mit szeretne! De ehhez idő szükséges...

15L

2016. máj. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mert beléd akarja tenni a kis "jézust". ;)

Ennyi.

2016. máj. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!