Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy deritsem ki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy deritsem ki?

Figyelt kérdés
Régóta beszélgetek egy lánnyal találkoztunk is már párszor kb 5 hónapja elutasitott azzal hogy ő nem érzi azt amit én mostanában nagyon sokat beszélünk és mindig minden egyes nap keres nincs olyan nap hogy ne beszénk, nem akarom elrontani ezt ezért ís szeretném kideríteni úgy azt hogy ő most szerelmes e vagy nem hogy ez a kapcsolat legalább ennyire megmaradjon. Előre is köszönöm a vállaszokat :) 20/F

2016. máj. 22. 01:01
 1/3 Fruzs33 ***** válasza:
Ne haragudj,de ezt még nem lehet így megmondani... Kevés az infó rólatok.
2016. máj. 22. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mire lennel meg kíváncsi én leírom de nem tudom mit. Ami meg eszembe jutott hogy az utolso talalkozasnal a csoknal elforditotta a fejet mert azt mondta hogy o meg sosem csokolozott.
2016. máj. 22. 09:13
 3/3 anonim ***** válasza:

Hány éves a lány? Mert a "még sosem csókolózott" lehet igaz, de hülyeség. Ha idősebb, akkor tudnia kéne, hogy ha nem próbálja ki, soha nem is fogja megtudni milyen. Nem tanulható.

Egyébként tényleg kevés az info, én a szöveg alapján arra gondolnék, hogy attól hogy mindennap beszéltek, még nem biztos hogy szerelmes. A jó barátok is mindennap beszélnek, mégsem szerelmesek.


De mikor írtad a csókot... Ha egyébként a kifogás ellenére hagyná hogy megcsókold, akkor valószínűleg gondol többet is a dologba. Egyértelmű.

2016. máj. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!