Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon tetszem neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszem neki?

Figyelt kérdés

Régen tetszett az egyik osztálytársam, de szilárdan elhatároztam magamban hogy megpróbálok kiszeretni belőle, mert az érzés nem kölcsönös. Akkor figyeltem fel egy másik fiúra. (Évfolyamtárs). Egyszer hosszabban néztem rá, mint kellett volna, még aznap bejelölt facebookon. Azóta sokszor szemezünk, mosolygunk egymásra, gyakran néz rám. Tetszem neki, vagy csak ismerkedni akar (barátilag)?

15/L



2016. máj. 24. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha bejelöl facen és szemez veled,annak oka van. :) Szerintem tetszel neki. Mondjuk azt nem igazán értem,hogy jön ide az a másik srác
2016. máj. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy, hogy eddig ő tetszett, aki meg most tetszik azt korábban észre se vettem. Egyezerűen csak nem értem saját magamat. :P
2016. máj. 24. 14:27
 3/4 anonim ***** válasza:
49%
nem csak azon gondolkodot hogy milyen bajuszt rajzoljon neked miközben alszol
2016. máj. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Fiatal vagy, még könnyen szerelmes leszel.

Biztos tetszel a másik srácnak. Ha egy ideig nem keres, és te elég tökös vagy, keresd meg. Ha nem keres és csak bámuljátok egymást, de nem történik semmi, ő is felejtős. :D

2016. máj. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!