Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mire véljem azt, ha egy fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire véljem azt, ha egy fiú egyszer kedves, egyszer bunkó?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki tetszik. Néha kifejezetten az az érzésem, hogy tetszem neki. Megsimogat, megérinti a karomat, azt mondja, hogy szép vagyok, engem néz, és még sorolhatnám. Viszont vannak időszakok, amikor rám se néz, ha mondok neki valamit, közömbösen, sőt kifejezetten flegmán válaszol. Pl. múltkor le akartam ülni mellé, erre odavágja, hogy foglalt. Aztán egy idő után megint más lesz velem, engem néz, próbál tetszelegni előttem, bókol. Nagyon rosszuk esik, amit csinál. Nem értem, most csak szórakozik velem vagy össze van zavarodva? Mert ez megy lassan egy éve... 17/L

2016. máj. 24. 23:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Hogy csak szórakozik veled...
2016. máj. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sejtettem. :(
2016. máj. 24. 23:25
 3/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy valamiért próbálná leplezni előtted, hogy bejössz neki. Vagy egész egyszerűen nagyon gyakran változik a kedélye, és mindig olyan veled, amilyen épp a hangulata. De az is lehet, hogy csak szórakozik.

Szerintem a legjobb megoldás az lenne, ha ez ennyire rossz Neked, ha őszintén megbeszélnéd vele. Mondd el nek négyszemközt, hogy hogy látod a helyzetet, mit csinál veled, és hogy ez így egyrészt nagyon rosszul esik neked, másrészt pedig szeretnéd tudni a miértjét. Tehát, gyakorlatilag mondd el neki is azt, amit ide leírtál, és kérdezd meg, hogy mit akar tőled konkrétan, hülyít-e vagy miért ilyen...

Sok szerencsét! :)

2016. máj. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#2: Nem komoly, és nem tisztel. Ne foglalkozz vele.
2016. máj. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#3: Mint írta a kérdező ez már "lassan egy éve" megy. Ha a srác komoly lenne akkor lépne, nem pedig gyerekesen szórakozna.
2016. máj. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%

#4: Nem ismerjük sem a srácot, sem a kérdezőt, sem pedig a KONKRÉT helyzetet, csak egy képet kaptunk róla azáltal, amit a kedves kérdező leírt, úgyhogy ennyire biztosan semmit nem állíthatunk. Meg amúgy is, egy 16-17 éves srác még gyerek, nem biztos, hogy jól kezeli a helyzeteket, vagy épp a kérdező is reagálhat érzékenyebbül egy-egy megnyilvánulására, mivel gondolom odavan a srácért.

Plusz, akkor tudna igazán megnyugodni a kérdező, ha KONKRÉT választ kapna, márpedig azt csak ettől a fiútól kaphat, ezért még mindig azt mondom, hogy ha akar komolyabbat a srác, ha nem, a legjobb az lenne, ha beszélne vele a kérdező! :)

2016. máj. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
legegyszerűbb és leggyorsabb választ magától a fiútól fogsz kapni, a találgatásokkal nem sokra megyünk itt - főleg ha mindig máshogy viselkedik
2016. máj. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
Ez így van nálam is. Amikor magas a tesztoszteron szintem akkor kedvesebb vagyok mert dugni szeretnék, de amikor ki vagyok elégítve akkor nem szükséges kedvesnek lennem. Lehetek bunkó is. Gondolom ő is így van ezzel.
2016. máj. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! 😊
2016. máj. 25. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!