Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ciki ha 15 évesen még nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Kérdés... kérdése:

Ciki ha 15 évesen még nem volt csajom?

Figyelt kérdés

Erőst gáz ha még nem voltam igazán szerelmes senkibe? (oké, volt olyan, hogy tetszett valaki de nem volt még az, hogy szerelmes legyek belé)

15/F



2016. máj. 25. 18:14
 1/10 anonim ***** válasza:

Fuuuuuuuuu, de gáz vagy! Am nem csak hülyülök :P. Nem-nem gond nyugi :D. A szerelemre nehéz rátalálni, persze a mai világban a szerelem azt jelenti, hogy Petike rámnézett és Fb-on miután bejelölt likolta a képeim :D. Am ott a Tinder.. Igaz én nem használom, de csak húzd jobbra az összeset XD

17F

2016. máj. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%
Elég ciki, már 8 évesen csajodnak kellett volna lennie.
2016. máj. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35%
Nagyon gáz. Én már kisbabakoromban csajoztam.
2016. máj. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én voltam, meg vagyok is de nincs kapcsolat :c
2016. máj. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én már mikor anyám méhében voltam, vitt anyukám lányok közelében, és imádtak! Fel is akartam szedni őket, csak hát ketten nem fértünk volna be oda..:/
2016. máj. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nem
2016. máj. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem. Én lassan 19 leszek, és kb. most érzem úgy hogy érett lennék egy párkapcsolatra. 15 évesen még gyerek vagy, most lettél középiskolás. Élvezd ki a gyerekkorod amíg van. Érettségi után az egyetem jóformán már csak bulizásból fog állni, lesz rengeteg időd arra hogy lányokat ismerj meg.
2016. máj. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
45%

Volt pár lány aki nagyon tetszett sőt szerelmes is voltam lányok közül voltak próbálkozók, de én ragaszkodtam, hogy olyannal jöjjek össze akibe szerelmes is vagyok és így érettségi után lett először komoly kapcsolatom. Szerintem nem késő, ha komoly kapcsolatot szeretnél. Egyébként meg 15 évesen még nem is nagyon tudják, hogy mi a komoly kapcsolat csak amiket látnak az instagrammon meg a facebookon arról hiszik hogy az.

Nem kell elsietned.

2016. máj. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2016. máj. 26. 14:53
 10/10 anonim válasza:
Szerintem egyaltalan nem gaz
2016. máj. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!