Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Igaz a mondás? Ronda nő nincs...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz a mondás? Ronda nő nincs csak kevés pia?

Figyelt kérdés

Újszülöttnek minden vicc új. Nem először hallom a mondást de most történt meg először velem hogy egy buliban nem józanul megkettyintettem egy csajt és másnap józanul ránéztem. Teúristen.

Még jó hogy lány volt egyáltalán.


2016. máj. 27. 12:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
És még jobb ha nem cseréltetek számot. Legalább nem fog zaklatni.. :P
2016. máj. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
De szerelmes vagy, vagy mi a dilemma? Miért a kategória? Mi a kérdés, ha te hozol rá elsőkézből példát? Dicsekszel, de egy anonim fórumon, mert igazabol tényleg ronda a csaj és arccal nem vállalnád?
2016. máj. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ráadásul 1 gyereket is létrehoztál - reméljük Rád fog hasonlítani, te szépség, merre van a pékség.
2016. máj. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
már miért lenne gyerek? volt gumi
2016. máj. 27. 12:53
 5/11 anonim ***** válasza:
kevés pia? több millió litert gyártanak évente szóval egész életedben nem tudsz annyi piát meginni szerinem xD viccet félretéve ez szerintem hülye mondás
2016. máj. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Hülye mondás? Épp az élet is mutatja hogy így van.

Bottal se érnék ehhez a csajhoz józanul. Hogy mennyit és mit ittam hogy vonzónak láttam... lám igaz a mondás.


És tényleg: még jó hogy lány volt és nem fiú. Annyit is lehet inni hogy fiút is megkívánjak? Vagy inkább az a helyzet hoyg azt se tudom majd ki az csak lul luk jó az?

2016. máj. 27. 13:03
 7/11 anonim ***** válasza:
Van benne valami egyértelműen. Nekem viszont sok piával nem megy a szex jó nővel sem. Volt sajnos rá példa. :(
2016. máj. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát ha annyira részeg vagy hogy padló és felkelni se tudsz akkor nem.
2016. máj. 27. 13:56
 9/11 anonim ***** válasza:
Jó. És akkor minek írtad ki a kérdést?
2016. máj. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért írodott ez ki, hogy kiderüljön, hogy a kérdező milyen gyönyörű, hibátlan, Adonis, hérosz, félisten. Érdekes mennyiséget ihatott, mert már nem látott, de erőnléte megmaradt (ami pedig fordítottan arányos az ital mennyiségével)
2016. máj. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!