Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk inkabb! Hogy hívjam fel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk inkabb! Hogy hívjam fel magamra a figyelmet? Elrontottam?

Figyelt kérdés
Van egy srác, nagyon eddig nem beszéltünk meg semmi, de ma nagyon nézett, de en hulye persze, persze elkaptam a fejem, mint egy hulye...remelem ezzel nem rontottam el semmit szerintetek? Következőleg, ha ilyen van mit tegyek? Esetleg valami tanács, hogy hogy kezdemenyezzek beszélgetést? Nagyon rég óta nem tetszik senki... Es mar csak 2hetig látom😔 Segítsetek legyszives. Koszonom ha eddig elolvastad.💗 En 13L ő meg 14F tudom fiatalok vagyunk, de a szivbek nem lehet parancsolni. Eddig nem igen kezdeményeztem es érte küzdenek úgy érzem, hogy megéri.

2016. máj. 27. 17:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindig nézz a szemébe és mosolyogj rá. Keress valami fesztivált vagy valami tömegrendezvényt a közelben, mond neki, hogy mégy rá és elkísérne-e
2016. máj. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ugye nem páwa a gyerek? És nem hülye? amúgy ja az előttem szóló leírta amit tenned kell
2016. máj. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Koszi! Normális nagyon. Meg várok esetleges ötleteket!
2016. máj. 27. 18:24
 4/9 anonim válasza:
100%
Legközelebb próbáld magabiztosan tartani a szemkontaktust és küldj felé egy kedves mosolyt(tudom, nem olyan egyszerű kivitelezni)viszont, ha sikerül, tuti, hogy meg fogsz neki tetszeni, mert a Fiúk szeretik a magabiztosságot. Ezután, ha párszor "szemeztetek" így, menj el mellette és mosolyogva köszönj rá. Ne ijedj meg, ha elsőre nem köszön vissza, (ilyenkor nem mindig kapcsol az ember, nem tudja biztosan, hogy neki köszöntél-e, vagy csak váratlanul érte és nem tudott visszaköszönni, vagy csak nem figyelt oda) nyugodtan köszönj neki minden alkalommal amikor találkoztok és feltétlenül mosolyogj. Ezután ő is köszönni fog. Ha meg van ez az ismeretség utána nyugodtan megszólithatod, hogy hogy van, vagy miújság vele. Be fog válni, tapasztalatból mondom 😊 16L
2016. jún. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Utolsó koszonom szepen!😘
2016. jún. 6. 14:21
 6/9 anonim válasza:
Vald be neki mit érzel iránta ha nem igy gondolja az az ő baja.sok sikert
2016. jún. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ma gyakoroltunk a ballagásra es néztem, hogy hátha..de rám se nézett...ha igen rögtön elkapta a fejet es inkabb dumalt a barátaival...de amikor meg az egyik fiubaratjahoz odajött hogy pacsizzanak akkor meg végig nézett.. WTF?
2016. jún. 13. 18:38
 8/9 anonim ***** válasza:

Derítsd ki valahogy a nevét és ismerkedj meg vele Facebookon akár vagy oda mész hozzá.

Beszélj vele. Hívd el valahova és a viselkedéséből látni fogod, hogy szívesen jön vagy inkább hanyagolja..

Eleinte idegen leszel de majd ha megismeritek egymást utána már máshogy néz rád.

2016. jún. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a biztató szavakat!
2016. jún. 13. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!