Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan hívjam el randira?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjam el randira?

Figyelt kérdés

A lányt nemrég ismertem meg, és ahogy elkezdtünk beszélgetni, egyre jobban megtetszett a személyisége, és mostanában szinte mindig csak rá tudok gondolni.

Sajnos nem ismerem személyesen, de tudom, hogy közel lakik hozzám...

Gondolkoztam azon, hogy elhívjam valahová, de egyrészt félek a visszautasítástól és attól is, hogy egy esetleges randin sok lenne a kínos csend.

Mi tévő legyek?

Én 15F ő 14L



2016. máj. 28. 07:05
 1/2 anonim válasza:
Fiatal vagy még hogy megértsd ezt: nem az a kudarc, hogy ha visszautasít, hanem az, ha meg se próbálod.
2016. máj. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Mommimo válasza:
Figyelj, ha úgy érzed, talán ő az igazi, ne engedd el. Ne az álljon a boldogságotok közé, hogy te idióta nem hívtad el randira! Úgyhogy, kispajtás, változz át férfivá, állj oda elé, és tedd fel azt az egyszerű kérdést. Nincs mitől tartanod, mégha nemet is mond, mert akkor tudni fogod, hogy nem ő az aki kell neked, és nem vársz örökké, ahelyett, hogy a szerelmet keresed. Én is még cask 13 eves vagyok, de ezt a részét még én is értem az életnek. Sok sikert!
2016. máj. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!