Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor? ♡

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ludy kérdése:

Most akkor? ♡

Figyelt kérdés
Van 1 srác a suliba . A neve Marci. a Bátyám osztálytársa. Nemrégiben közeledett felém,kereste a társaságom,és mindig nézett. Már az osztálytársaim is észrevették ,hogy figyel engem ,meg, hogy sokszor jön oda hozzám,de úgy kb 2 hete semmi. Nem jön oda hozzám,nem köszön,nem figyel. Elrontottam valamit?? Talán közelednem kéne nekem is ?? Mert mikor én ráköszöntem hatalmas vigyor terült szét az arcán. Nyomulósnak hatnék ha oda mennék beszélgetni? De az a baj ,hogy még én sem tudom,hogy szerelmes vagyok-e belé vagy csak tetszik,és szerint 1 picit tetszek neki én is ,de olyan nehéz rajta kiigazodni. Most akkor?

#fiú #lány #szerelem #iskola #lehethogytetszik
2016. máj. 28. 10:48
 1/1 anonim ***** válasza:
nem lennél nyomulós, ha beszélgetnél vele
2016. máj. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!