Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Napok óta nem tudok aludni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Napok óta nem tudok aludni miatta. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy lány, nem tudom, hogy közeledjek felé, hogy ismerjem meg, hogyan hívjam el randira. Mit csináljak a szia után? Mit tegyek, hogy az jöjjön le neki, hogy nem barátkozni akarok? Akiknél eddig próbálkoztam, az vagy kikosarazott, vagy "csak" barátok lettünk, mert nem tudtam, hogy hívjam el randira (meg féltem, hogy mi van, ha mégsem jön el, ő is kikosaraz, mint a többi), amikor már megbízott bennem, meg ilyenek... Úgy hogy van sok lány barátom, de nincs barátnőm, mert félek elhívni egy lányt esetleg sétálni, vagy valahova.

Kérlek titeket segítsetek!



2016. máj. 29. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha félsz elhívni valakit, akkor ne csodálkozz bogy csak barátok vagytok.

Gyűjtsd össze a bátroságod, és hívj el valakit

2016. máj. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt a lányt még nem ismerem, néha van közös óránk, de már érettségi van, és már nem találkozunk. Nem rég bejelölt facebookon.
2016. máj. 29. 13:42
 3/5 A kérdező kommentje:
vagyis *volt
2016. máj. 29. 13:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle hogy : " Szia, lenne kedved eljönni velem vacsorázni? " Ebből gondolni fogja hogy randizni viszed.
2016. máj. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
elhivod setalni. es beszélgettek. a lányok a magabiztos fiukat csipik.
2016. máj. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!