Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Mit csinàljak, ha szerelmes vagyok egy fiúba, ő is kedvel, de csak egy jó haverként? Jövőre külföldre költözök és nem tudom hogy elmondjam-e neki, vagy sem.... Már két éve tetszik, de nem szerettem volna elrontani egy ilyennel a barátságunkat. De mivel nem biztos, hogy fogom már látni, így nem tudom... Szerintetek?

Bocsi hogy hosszú lett...


2016. máj. 29. 15:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Te nem barátként tekintesz rá, tedd félre a gátlásaidat, ezen agyalnál egy jó darabig, ha nem tennéd meg. Ezt magadban kell eldöntened, nem az itteni válaszadók fogják ezt meghatározni úgy hiszem.
2016. máj. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szilvásbuktát mert azt szeretem
2016. máj. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem mond meg neki, hogy szereted. Most még mielött elmegy, lehet elrontod a barátságotokat, viszont én a helyedben biztos bánnám ha meg se próbáltam volna addig amíg lehetett
2016. máj. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha biztos vagy, hogy nem fogod látni, mondd el. Miért tartsd magadban, és majd edd magad miért is nem mondtam el. Nincs amiért szenvedj. Ha barátság róvására megy, lessz más barátod.
2016. máj. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A helyedben én biztosan elmondanám.
2016. máj. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, utolsó napon elmondom neki...😂
2016. máj. 29. 16:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért majd írd ki, mi történt, érdekelne.:)
2016. máj. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oké😀
2016. máj. 29. 17:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!