Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy lány, de nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány, de nem tudom, hogy szólítsák meg. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány, akit csak látásból ismerek. Nem merek oda menni hozzá, mert mindig a barátnőivel van. Fékek hogyha odamennék hozzá és elhívnám valahova, de nemet mondaná, akkor az egész kollégium rajtam röhögne. 16/F
2016. máj. 30. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:
írj neki facebookon,hidd el,ott sokkal konkrétebb,lehet ha élőben mondod úgyis nemet mond mert fél vagy valami,tudom,hogy gázul hangzik ez a facebookon ismerkedős mánia,de nem azt mondom,hogy ott éld az leted,csak hívd el :) hajráhajráhajrá:)
2016. máj. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

#1 +1


Facebook nagyon jó alapot adhat, ha valaki tudja használni, és nem ott akar kapcsolatban lenni.. Én is ott ismertem meg a barátnőmet, látásból ismertem előtte is, 2 nap után kihívtam, naponta kijártunk és stabil az egész kapcsolat... Persze a Facen nem lehet élni, és felcsípni, de alapnak megteszi.

2016. máj. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
épp ezért írtam,mert ott azért jobban át tudja gondolni bárki,hogy mit is akar,bátrabbak,határozottabbak vagyunk mint élőben.
2016. máj. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!