Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Na szerintetek az mit jelent...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na szerintetek az mit jelent egy fiuánaál, hogy ha mással beszélek ideges lesz? Van rá esély, hogy szeret?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki nekem nagyon bejön már vagy 1 éve ő aza tipikus bárkit megkaphatok fajta, persze én nem mutattam sose h oda volnék érte pedig kicsit nagyon igy van
2016. máj. 30. 18:15
 1/2 Ismeretlen Muvesz válasza:
nem biztos bár meglehet. lehet csak utálja azt a személyt minden esetben legyél azzal fiúval akit szeretsz és ha látod rajta hogy érdeklődik irántad akkor szeret ;)
2016. máj. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ismeretlen Muvesz válasza:

nem biztos bár meglehet. lehet csak utálja azt a személyt minden esetben legyél azzal fiúval akit szeretsz és ha látod rajta hogy érdeklődik irántad akkor szeret ;)

ha szeretnéd meg tudni hogyan érdeklődhet egy fiú irántad akkor írj priviben vagy ha bármi másban segíthetek

pl. szerelem stb. ;)

2016. máj. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!