Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú akibe szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lilly203 kérdése:

Van egy fiú akibe szerelmes vagyok. Ő szerelmes valaki másba (nem ismerem az illetőt) de én tetszem neki. Most mit tegyek hogy belém szeressen?

Figyelt kérdés

#fiú #szeretés #szerelmes #másba #illetőt
2016. jún. 2. 16:08
 1/8 A kérdező kommentje:

Ja és barátok vagyunk. Ha megkérdezi hogy vagyok és azt írom neki hogy jól az ő válasza: akkor jó :)

Egyik tesi órán megkérdezte hogy felemelhet e és utána fel is emelt. Sokszor nevetünk együtt. Elvileg régen szerelmes volt belém de már csak tetszem neki.

2016. jún. 2. 16:26
 2/8 EpicnessOnSquare válasza:

Átfogalmazom mit értettem meg belőle mint srác:

Szerelmes vagy valakibe, aki szintén szerelmes valaki másba.Régebb szerelmes volt beléd, de letett rólad, de még fizikailag bejösz neki, tehát megdugna. Én kapcsolatra itt esélyt nem látok, maximum barátság extrákkal, ha neked az belefér.

2016. jún. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem dugna meg. Még gyerekek vagyunk
2016. jún. 2. 18:51
 4/8 anonim ***** válasza:

Ja, hogy amikor ő volt szerelmes beléd, akkor nem kellett, de most, hogy talált magának valakit és jól megvannak, ez annyira zavar téged, hogy mostmár jó lenne?

Hát, ezt lekésted kislány...

2016. jún. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#2


Nem.

Régóta szerelmes vagyok belé és ő is szerelmes volt belém DE én azt nem tudtam csak amikor már nem szeretett. Az egyik barátja mondta nekem.

2016. jún. 3. 16:05
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez azért egy kicsit szívás. Az a baj, hogy most már nagyon sokat nem tehetsz, mert ha van barátnője akit szeret és aki viszont szereti, akkor szerintem nem lenne fer ha te tönkretennéd a kapcsolatukat. Főleg, hogy már nem is szerelmes beléd, bár akkor nem értem, hogy mit jelent az, hogy tetszel neki. Ezek szerint ő már nem sok mindent akar tőled, hisz továbblépett amit te is megtehetsz. Vagy várhatsz, illetve próbálhatsz hatni rá, előidézni emlékeket amikor még szeretett, elbeszélgethetsz vele mélyebben, de szerintem nem létezik tökéletes megoldás arra, hogy beléd szeressen és mint írtam, nem is lenne szép.
2016. jún. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd békén és keress mást. Ez így, h tetszel neki meg nem jelent semmit...érted, ha szeret egy lányt, attól még elismerheti egy másik szépségét, de az nem változtat semmin.
2016. jún. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#3 #4


Nincsen barátnője. És azt jelenti hogy tetszek neki, hogy még nem tett le rólam, még valamennyire szeret.


Köszönöm ezt a sok választ!

2016. jún. 8. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!