Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú és nem tudom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú és nem tudom eldönteni mit érzek? (többi lent)

Figyelt kérdés
egy idős velem (16) és tudom hogy odáig van értem, és alapvetően nagyon rendes fiú és nem csúnya dehát nem is a legjobb, vagyis kb alig van haja és én imádom ha egy fiúnak nagy a haja és neki nem igazán, és olyan magas is mint én ami zavar.de néha úgy érzem kicsit többet érzek barátnál néha pedig hogy nem. és nem tudom eldönteni, vagy ez csak egy köteleződés?

2016. jún. 2. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:
ha az számít, hogy mennyi a haja, milyen magas akkor nem érzel semmi különlegeset. majd ha egyszer valakinek a belsője is tetszik, akkor gondolkozz a kérdésen. egyébként ha ilyen problémáid vannak, akkor a kérdésed rég eldöntött. nem a legjobb -te írtad, tehát minek is agyalsz rajta?
2016. jún. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
épp ez az, hogy agyalok rajta.
2016. jún. 2. 18:47
 3/3 anonim ***** válasza:
de te a haján agyalsz, nem rajta. itt a probléma és itt évül el a kérdés
2016. jún. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!