Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti szoktatok izgulni mielőtt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktatok izgulni mielőtt találkoztok a pasitokkal?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem, mert van egy barátnőm, aki még mindig teljesen izgul, mielőtt találkozik a barátjával (nagyokat nyel és le is fehéredik egy kicsit, meg az elején full zavarban van). És nem nagy értem, hogy miért, mert már több mint egy éve együtt vannak. A srácon nem látszik semmi izgulás.

Már megkérdeztem tőle, de letagadja, hogy izgulna bármennyire is. Ezt a témát meg felhozni meg nem szeretném még egyszer.

Ti is szoktatok még ennyire izgulni?

Szerintetek ez miért lehet?


A lány 17 éves.



2016. jún. 4. 14:19
 1/4 anonim válasza:
SZERINTEM ez normális. Nem lehetséges hogy fél hogy elveszítí? De lehet ez bármitől...
2016. jún. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :)

Szerintem nem fél, hogy elveszítené, mert a fiú is odavan érte és ő is a fiúért, szóval minden full happy náluk, csak amikor találkoznak a barátnőmnek kell pár perc, hogy feloldódjon.

2016. jún. 4. 20:33
 3/4 anonim ***** válasza:
minek rakod fel 66x ezt a kérdést?
2016. jún. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

66? Én csak kettőről tudok, de a többi 64-et ellinkelhetnéd ;)

Amúgy csak azért, mert először ide a 'szerelem' témába írtam, aztán gondoltam, hogy lehet, hogy simán az 'egyéb' kategóriába kellett volna raknom, mert úgy többen látják. De igazából nem tudom, hogy hogy van ez (ez volt az első kérdésem itt ezen az oldalon).

2016. jún. 4. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!