Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mikor mondjam meg, hogy szeretem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor mondjam meg, hogy szeretem?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki 2 évvel idősebb nálam és 1 hónapja ismerjük egymást. Pontosan 1 hete mondtuk egymásnak, hogy szeretnénk többet találkozni, azóta volt arcra puszi, kézfogás, ölelés. A testvérétől tudom, hogy szeret engem és én is őt. Hétfőn találkozok vele és jövő hét szombaton alszok náluk, mellette. Ő eléggé szerény, félénk, szégyenlős lány. Mikor mondjam el neki, hogy szeretem?


A válaszokat előre is köszönöm!



2016. jún. 4. 18:43
 1/9 A kérdező kommentje:
Én 15 éves vagyok.
2016. jún. 4. 18:44
 2/9 anonim ***** válasza:
csináld meg romantikusan, vegyél neki egy csokit, egy tea/kávé mellé mikor megy hozzád és mikor kibontja a csokit álljon rajta hogy, pl. szeretnélek közelebbröl megismerni, vagy ilyesmi
2016. jún. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hogy érted, hogy közelről?

Már fogjuk egymás kezét, ölelés, arcra puszi van.

Mikor mondjam meg neki, hogy szeretem??

2016. jún. 4. 18:57
 4/9 anonim ***** válasza:
Sztem érdemes hétfőn elmondanod neki a talitok végefelé. Legalábbis ne ezzel fogadd :D
2016. jún. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Rendben. :) Várok több választ.
2016. jún. 4. 19:09
 6/9 anonim ***** válasza:
Félénk és szégyenlős? Hmm...én is ebbe a kategóriába tartozok. A barátom pl: fél év után mondta hogy szeret. Pont veszekedtünk és csak kimondta. Spontán jött gondolom nem így akarta. Szerintem ne agyald túl. Ha tényleg szerelmes vagy csak akkor mond ki . Bár ha egy hónap után mondta volna nekem én elszaladtam volna. Szerintem jobb várni és ismerkedni még egy kicsit nem kell "szaladni". De ha tényleg ezt érzed akkor csak add önmagad és mond el neki. (Ajándék sem fontos csak nézz a szemébe és mond ki amikor úgy érzed hogy az alkalom és az időzítés pont jó ) :) /18L/
2016. jún. 5. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Személyesen szerettem volna, de Ő Messengeren előre mondta! :)
2016. jún. 5. 11:34
 8/9 anonim ***** válasza:
Tök jó, grati :)
2016. jún. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :) Azóta már mindennapos, sőt többet is találkozunk. :)
2016. jún. 9. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!