Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lett egy barátom, de nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lett egy barátom, de nem tudunk miről beszélni (? )

Figyelt kérdés

A napokban összejöttem egy fiúval akivel csomót írogattunk neten, de másik osztályba jár, és élőbe meg nem tudunk annyira beszélni, és nem azért mert nem illünk össze csak olyan mintha lenne valami feszültség köztünk.. Vagy nem tudom. Szerintetek miről beszéljek vele?

14/l


2016. jún. 5. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:

A héten már nem tudom hányszor kellett leírnom... de itt van:

Filmek, könyvek, sorozatok, számítógépes/konzolos játékok, időjárás, suli, nyári programok, "mi van veled?", "mik a terveid?" stb.

Remélem segítettem. Sok sikert és sok boldogságot!

2016. jún. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minek beszélgetni?? Cummantsd le a fiúvécében, oszt jó napot:D
2016. jún. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. ezeket már mind átbeszéltük:/ de tényleg

2. nyomd már el magad

2016. jún. 5. 19:18
 4/5 anonim ***** válasza:
A kerdezo elotti baromnak uzenem, hogy cummantsd le te sajat magad
2016. jún. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez olyan dolog igazából, hogy magától jönnek, én általában mindent kimondok amit a fejemben megfordul (persze ésszerű keretek között) és olyan dolgokról tudtok beszélgetni amiről nem is gondolnád, de még fiatalok vagytok, lehet nem is sok mindent történik veletek, de valamennyit azért csak tudtok :D Esetleg szervezzetek valami programot, nem kell olyat ami pénzbe kerül csak menjetek el valamerre vagy csináljatok valamit szórakoztatót :D Én 20 éves vagyok, de volt, hogy egy lánnyal akivel találkozgattam honfoglalóztunk, ez nem randi volt, de nagyon jól elhülyéskedtünk :D


A feszültség amiatt is lehet, hogy zavarban van a srác én is zavarban vagyok, ha valakivel úgy találkozok, hogy előtte főként csak a neten beszélgettünk, idővel feloldódik majd ő is.


Még egy tanács ez, hogy "összejöttem csomót írogattunk" válogasd meg azért, először találkozz vele és ismerd meg mielőtt "Párkapcsolatot" szeretnél kezdeményezni vele. (ebből adódik, hogy ezt sem tudod, hogy összeilletek-e mivel nem is ismeritek egymást)

2016. jún. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!