Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kuzdjek meg egyaltalan erte,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kuzdjek meg egyaltalan erte, vagy felejtsem el? (Tobbi lent)

Figyelt kérdés

1ev 2 honapot voltunk egyutt, legutoljara azert szakitott velem, mert okkal kibeszeltem a haveromnak(igen 'tuljohaver' ) es visszahallotta. De azota ugymond vegig egyutt voltunk. ( se veled se nelkuled). Az elmult 4 napban miota nem vagyunk egyutt nem igazan keresett, en megmondtam neki hogy nekem ez igy nemjo, en tobbet tettem erte, es azt erzem nem viszonozza ezt. Beleuntam, es hagyjuk. Erre o azt valaszolta, hogy tiszteletben tartja a dontesem, tudatta hogy szeret engem, es remeli hogy az ido kedvez majd nekunk, es netalan par ev mulva ujra egyutt leszunk. Tegyuk hozza, 2 honapig szenvedtetett, huzta az agyam... Nagyon szerelmes vagyok, meg ha ilyen is velem... Nehez. Kideritettem hogy nem erzi ugy hogy bekulni akar, mert jon a nyar es tudjatok ' buli ' ... Szerintetek? Hogyan felejtsem el? Remelem erthetoen fogalmaztam, es elore is koszonom a segitsegeteket.


19/F



2016. jún. 8. 02:25
 1/5 A kérdező kommentje:
A kapcsolatunkrol meg annyit, hogy meg regen amikor 9.esek voltunk, mar akkoris nagyon bejottunk egymasnak, minden buliba egyutt voltunk, de 3 ev kellett ahhoz hogy osszejojjunk. Es tenyleg, eddig mindig o keresett, de most biztonytalan vagyok. Valamiert most nem tudom elkepzelni hogy keresni fog. Bulizni nem igazan szeretnek, mert ugy is oda tevednek, ahol o van, aztan csak rosszat latnek. Nem vagyok puhapocs, de a szerelem tudniilik idegrendszereket tud tonkretenni, segitsetek ! :/
2016. jún. 8. 02:33
 2/5 anonim ***** válasza:
Talán csak hagynod kell kicsit, és ismét keresni fog. Kicsit fura, hogy ő is szeret te is szereted de mégis inkább szakítotok. Menj olyan helyekre bulizni ahova ő nem szokott járni, vagy ha nem pont buli akkor tereld el mással a figyelmed. 18/L
2016. jún. 8. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszi, igazbol nekemis o, meg enis neki ( elso ! ) ezertis kotodunk jobban egymashoz! Szeret engem tudom, enis ot. Csak meg tapasztalatlan, es jon a buli szezon, amit vegig nyom 100%. Hanyagolni fogom ot, az egyszer biztos. De lehet azert szeret velem lenni, mert tolem mindent megkap.. Esetleg barmi otlet hogyan tudnam magam hianyoztatni vele? Hogy hajtson ram, vagy valami
2016. jún. 8. 03:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Hm ez jó kérdés, mert mindenki más. Most pl tegyük fel hogy posztolnál egy képet csajjal/csajokkal, hogy kicsit "felpiszkáld". Lehet úgy reagálna, hogy baromira féltékeny lesz és mondjuk emiatt megkeres, vagy pedig elkezd "csatázni" és ő is megtenné ugyanezt, hogy téged bosszantson. Szóval nem tudom, nem ismerem, hogy valami tényleg "szuper" tanáccsal rukkoljak elő.
2016. jún. 8. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagy csak pusztán akivel 17-18 éves korba összejön az ember, ma már nem az lesz, akivel leéli az életét... felejtsd el a csajt és uzsgyi a vadászmezőkre :) ő is valószínű ezt tette
2016. jún. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!