Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Szakítottam a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szakítottam a barátommal, és nagyon szarul érzem magam.

Figyelt kérdés
Egész nap sírok. Néha azzal nyugtatom magam, hogy én döntöttem így és ez miattam van ezért nem kéne így éreznem magam..
2016. jún. 12. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Vegyél be egy Algopirin-t attól jobban leszel
2016. jún. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha elmondod a részleteket is akkor talán tudok segíteni. Így csak annyit tudok mondani, hogy kell pár nap míg feldolgozod utána jobb lesz, fel a fejjel.
2016. jún. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én úgy szakítottam a barátommal h akk jöttünk vissza mind a ketten nyaralásról és hozott nekem egy plüssfókát amit befújt azzal a parfümmel, amit használ, h mindig érezhessem az illatát...5 napig sírtam, amiért ezt tettem xd

de nyugi, jobb lesz, és ajánlom a hörgősebb keményebb dalokat meg a jó barátokat ;)

2016. jún. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Elhiszem hogy szar...

En honapfordulon szakitottam, de elotte felsorolta a kedvenc varosom nevezetessegeirol a tudnivalokat...

2016. jún. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez mindig ilyen, sajnos hiaba csinalsz vele barmit. Ilyenkor a baratok, kozos programok a legjobbak, semmi mas!

En 2 ev utan kellett, hogy szakitsak, hasonlo helyzetben vagyok. Ha esetleg van kedved beszelni rola nyugodtan keress! :)

18l

2016. jún. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat!:)
2016. jún. 13. 01:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!