Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy 8. osztályos, aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy 8. osztályos, aki tetszik nekem. Van egy barna hajú, barna szemű fiú aki tetszik nekem, nagyon vékony sokszor jár szürke ruhában, mindig menő a haja, jól sportol nem a legbeszédesebb de nem depis. SZERETEM VAN ESÉLYEM NÁLA HA ÉN 13 LESZEK?

Figyelt kérdés

2016. jún. 13. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
NE ORDÍTS, mert megsüketülök.
2016. jún. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

XD #1 nagy forma lehetsz xD


Am az attól függ hogy szoktatok e beszélgetni, ilyesmik. Így nem lehet meg mondani :P

2016. jún. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

#1 jo beszolas, szerintem is nagy arc lehetsz

Hat ha itt arra akarsz kilyukadni hogy ennyivel idosebb nalad akkor persze lehet eselyed. De ha eddig nem mutatott erdeklodet irantad akk igazabol mar nem nagyon tudsz mit tenni hiszen most ballag

2016. jún. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szobalint12 válasza:
Legyél vagesz. Fogd magad, oszt menjél be olyan ruhában az iskolába, hogy minden fiú megnéz, hogy " milyen jó ez a csaj" Bár fiú vagyok, de nem tudom pontosan, mi indítja be a legtöbb pasit, de azt tudom, hogy először muszáj lesz adnod egy kis löketet neki hogy aztán megpróbálhasd közelebbről megismerni. Próbálj meg masnival a hajadban, és alsóöltözéknek meg egy popsit kellemesen kiemelő farmerféleséggel bemenni a suliba. (De ha neked van jó ötleted szeduktív jellegű ruházatra, akkor bátran kísérletezz, hogy mire néz oda a legmeredőbb szemekkel.) Amikor látod, hogy úgy kettesbe kerültök, akkor piszkáld meg a lábaddal a bokáját/ rakd a lábad az ő lábára, vagy ilyen lábazós nyilvánvaló jelek arra, hogy közelebb akarsz kerülni hozzá. Ha látod, hogy mondjuk direkt nem figyel oda, ha lábazod, vagy ő is elkezdi piszkálni a lábadat akkor az annak a jele, hogy ő is szeretne valamit. Ha látod, hogy dudorodik az ágyéka, segíts rá, azzal, hogy végigsimítassz egy ujjaddal a dudorodó farka vonalán. Majd hagyj abba mindent. Ha utána nem fogod érdekelni, akkor egy érzelgős gedva.
2020. dec. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!