Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Érezhet többet irántam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Érezhet többet irántam mint barátság?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki a legjobb barátom de emellett én többet is érzek iránta.Gyakran megyünk kirándulni és sokszor szeretne olyan helyekre menni velem ami egész romantikusnak is mondható. Este tóparton sétálni, beszélgetni vacsizni meg még sok hasonló.De ha mondom neki hogy lehetne köztünk több is mint barátság akkor azt mondja hogy ő nem érez többet barátságnál.Sokszor ha autóba ülünk észre veszem hogy néz engem, volt olyan is hogy megkérdezte hogy ha járnánk akkor félre állnánk e szeretkezni meg hogy ránk férne. Másfél éve ismerem az elején nem is igazán barátságnak indult de valahol elakadtunk, régebben párszor csókolóztunk is meg volt hogy kézen fogva autókáztunk haza de akkor se akart járni velem, mert azt mondja hogy nem érez úgy. Most akkor szerintetek igazat mond?

2016. jún. 14. 15:28
 1/3 anonim válasza:

Szerintem akarna járni veled (legalábbis az alapján amit leírtál), de félénk, vagy nem biztos az érzelmeiben. Elvihetnéd mondjuk TE egy romantikus filmre, és ott próbálkozhatnál nála, hátha sikerül összehozni valamit.

Az is lehet, hogy ugye valamikor az elején megbántottad, és attól fél hogy megint ugyanaz lesz. Próbálj meg vele nagyon udvarias lenni, nekem az is bejött, hogy folyton néztem őt és ha rám nézett akkor megpróbáltam rá nagyon-nagyon kedvesen és szerelmesen nézni.

Sok sikert!

2016. jún. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztosan tetszel neki, de lehet, hogy nem te, hanem az elköteleződés rémíti meg. Én is ugyanígy vagyok. Tetszik egy fiú, de nem tudom rávenni magam, hogy járjunk, miközbeb ugyanazokat akarom csinálbi vele, mint akik járnak, de elriaszt a tudat, hogy hivatalossá tegyem a kapcsolatot. Nem biztos, de lehet, hogy nála is ez van. Mert ha csókolózott veled, akkor nem létezik hogy ne tetszenél neki. És nem is tett volna szexuális utalgatásokat sem. Viszont szerintem ne vallj neki szerelmet, lehet, meghátrál tőle. Te legyél neki ott, és várd ki, amíg be tudja ismerni magának a lány, hogy beléd szeretett. 😉
2016. jún. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Eredetileg nem is barátságnak indult, annak idején amikor megismerkedtünk mindkettőnknek volt kapcsolata de rossz volt mindkettőnknek. Elmentünk randizni ami nagyon jól sikerült már akkor is majdnem csók lett belőle, aztán mindkettőnk szakított a párjával de mégsem lett belőle semmi csak barátság. Szerintem valahol nagyon elsiklottunk viszont érdekes hogy még most is előfordulnak utalások bőven.
2016. jún. 18. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!