Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Barátság vagy több? Nálatok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság vagy több? Nálatok mi fér bele?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok,ő szintén ennyi idős.

Először is tisztáznám,hogy nem akarok tőle semmit. Csak barátként tekintek rá. De kétségeim támadtak,hogy ő is csak ennyit szeretne. Nem akarom ide leírni az egész sztorit nehogy magára ismerjen az illető. Akit érdekel és hajlandó lenne "segíteni" az írjon,mert jó lenne kibeszélni a dolgot.

De a kérdés másik része érvényes,nálatok mi fér bele a fiú-lány barátságba?



2016. jún. 16. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Azt hittem hazudsz a korodról, de hiszek neked, mert meggyőző vagy :3

Én szívesen segítek, nincs jobb dolgom most :3

2016. jún. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én szívesen meghallgatlak
2016. jún. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szívesen meghallgatlak, írj ha gondolod :)


Nálam egyébként annyi még belefér, hogy mondjuk buliban egy barátnőmmel, ha már lecsúszott pár feles vagy korsó, kicsit flörtölgetünk, összebújunk, meg ilyesmi. Ennél semmi komolyabb. :) 18f

2016. jún. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szintén meghallgatom. Amúgy velem többször volt már ilyen. Van olyan csaj barátom, akivel ha együtt vagyunk, összejövünk találkozni mindig érződik a levegőn, hogy kicsit más és feszült, de ha ilyenre terelődik a téma, mindketten visszakozunk attól, hogy több legyen belőle.
2016. jún. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ami nalam bele fer az az arcra puszi oleles,de csok meg az utana valok mar nem !
2016. jún. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!