Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogxan győzhetem le azt a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogxan győzhetem le azt a félelmemet, ami miatt nem merek hozzászólni ahoz a lányhoz, aki tetszik?

Figyelt kérdés
Nem is tudom mitől félek pontosan. Szerintem attól, hogy mit fog mondani a lány, és hogy azután az osztálytársaim mit fognak mondani.
2016. jún. 16. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én csak ráb_sztam így, gondolj arra, hogy sokkal jobba jársz, hogyha megteszed. Még ha vissza is utasít, legalább oda mertél menni...
2016. jún. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az 1-es nem igaza van,merj kockáztatni bármi is történjék te bátor voltál és már ez is felér egy sikerrel :)
2016. jún. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 zóna_pocok ***** válasza:

Onbizalmadat kell novelni, hogy jo csavonak tartsad magad, egy olyan valakinek aki szerinted bejon a lanyoknak, legalabbis a nagyreszuknek, es akkor siman odamesz barmelyik csajhoz mert ugy erzed, hogy ugyis tetszeni fogsz neki :D Ettol meg pofara eshetsz mint a zsiroskenyer, de lefogod kulni, hogy ki mit szol, raadasul buszke leszel magadra, hogy lazan odamentel ahhoz a csajhoz, es megnagyobb lesz az onbecsulesed/onbizalmad. Szoval ez ilyen ongerjeszto folyamat :D

Abban a cipoben voltam mint te, most pedig az osztaly legjobb csajai ele siman odaalltam es elhivtam oket randira, szemtol szembe, egyik meg meg is jegyezte, hogy milyen bator vagyok, mert nem szoktak merni a fiuk altalaban :D

Szoval ertekelik ezt a lanyok, hajra, aztan tessek onbizalmat szerezni :D

2016. jún. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz mások véleményével ha neked tetszik keresd meg és beszélj vele.
2016. jún. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!