Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen jelei vannak, hogyha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelei vannak, hogyha egy fiú szerelmes egy lányba?

Figyelt kérdés

2016. jún. 17. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bemásolhatnék neked több oldalnyi női magazint ami erről szól, de szerintem nem mennél vele többre :) ha valaki leírja milyen jeleket vesz észre saját magán az engem is érdekelne
2016. jún. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2016. jún. 17. 19:11
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én ha szerelmes vagyok: gyakran nézek a szemébe mélyen, inkább az arcát figyelem, a testét nagyon ritkán, sokat gondolok rá (értsd: 0-24), jó érzéssel tölt el ha látom(ellenkezője ha nem) , ha vele beszélek mindig nagyon izgulok, alig tudok megszólalni

Most hirtelen ezek jutnak eszembe :D

2016. jún. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Egy kicsit ideges vagyok azzal a lánnyal szemben, akit szeretek, de ez leginkább csak a kapcsolat előtt, vagy az elején jelentkezik. Odafigyelek rá, igyekszem a kedvében járni. Sokat nézem, legtöbbször a szemébe. Igyekszem minden alkalmat kihasználni, hogy hozzáérjek, ha csak az ujjaink, amikor odaadok neki valamit, akkor is. Iszonyat sokat gondolok rá, és ha van ehetőségem találkozni vele, megteszem. Ha szorosabban, sokáig átöleljük egymást, akaratom ellenére és felállítom a sátrat, ha még nem vagyunk együtt, vagy csak nem olyan régóta, akkor ezt igyekszem leplezni. Ha kapok tőle valamit (nem nagy dolgokra kell gondolni, leht az egy sebtapasz, ha elvágtam a kezem), az boldoggá tesz, szintúgy, ha ő is törődik velem.

Ezen kívül, az általam szeretett lányt mindenképp meg akarom védeni. Azt szeretném, hogy biztonságban érezze magát, állandóan mosolyogjon és boldog legyen. A világon mindent neki szeretnék adni. Ez az a helyzet, amikor nagyon szerelmes vagyok :D Még sokat tudnék írni, de szerintem ennyi ízelítő elég :DD

2016. jún. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!