Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tennem, hogy még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S.Anonymus kérdése:

Mit kéne tennem, hogy még jobban az ujjaim közé csavarjam?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki nagyon tetszik, helyes kedves srác, és látom, hogy bejövök neki, de nem meri megkérni, hogy járjunk... Tennem kéne ennek érdekében valamit, vagy hagyjam? Lányként nem szeretnék én előbb kezdeményezni.

2016. jún. 17. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Úristen te szereted a fiúkat fojtogatni?? :3 Enged el, mert megölöd :O..
2016. jún. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Irj ra facebookon. Küldj olyan smilekat. Majd eszre veszi es tuti lepnj fog.
2016. jún. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nagyon tetszik akkor kezdeményezz te. Manapság már nem számít ki kezdeményez. Hívd el valahova, közeledj hozzá és az is lehet, hogy felbátorodik és ő kér meg. Sok sikert!
2016. jún. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Félénk, így valószínűleg neked kell majd kezdeményezned.
2016. jún. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tökmindegy ki kezdeményez. Kb. olyan mint mikor az orvosi rendelőben vártam hogy apám értem jöjjön, ő pedig kint várt, de ezt én nem tudtam, így ha nem lépek akkor lehet várni a végtelenségig egymásra.
2016. jún. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Fanni27 ***** válasza:

Szerintem mondd el neki, hogy te többet érzel, mint baráti kapcsolatot és kérdezd meg hogy ő hogy érzi. Sok szerencsét!

Majd írsz hogy mi lett, hogy ment? Hány éves vagy amúgy?

2016. jún. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!