Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szóval minden meg van a lany...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóval minden meg van a lany és köztem járni szeretnék vele ő is mondta de kicsit a távolság is bele szol de a legnagyobb gond hogy fél a szakítástol hogy ha vége akkor lássuk egymást és sz@r lesz neki is meg nekem is mit teheték?

Figyelt kérdés
2016. jún. 18. 18:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele alaposan a dolgokat.. Amúgy megmenthetnéd az emberiséget a kedvemért, ha már megkérdezted :3
2016. jún. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Ha tényleg szeretitek egymást, a távolságot ki lehet bírni, és megbeszélt időközönként találkozni. Lassan 1 éve vagyok együtt a barátommal, de csak 2 havonta látjuk egymást, mert 1200 km-re van. Én is féltem, az elején veszekedés is volt, de találkoztunk és minden elrendeződött :))

19L

2016. jún. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Te is féltél és akkor mit mondott a barátod hogy így elkezdtetek járni? Nem féltél már.
2016. jún. 18. 19:00
 4/8 anonim válasza:

Igazából amikor elkezdtünk járni, pont itt volt, személyesen ismerkedtünk, és még akkor elmondta, hogy mi a szitu és hogy vállalom e. Féltem, de megbeszéltük, hogy vállalom, mert komolyan gondoltuk mindketten. Utána igazából szinte nekem kellett őt megnyugtatni, hogy ki fogom bírni, mert mindig ő kérdezgette hogy biztos így érzem e. Ha nem is voltam teljesen biztos benne, hogy kibírom, de tudtam, hogy ha meg se próbálom, akkor már veszett ügy, pedig nagyon akartam. :)

És azzal hogy őt nyugtattam igazából magamat erősítettem mindig :)

2016. jún. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi tényleg! Akkor 3hét múlva úgy is megyek(hozzá)és akkor meg kell meg beszélem vele ezt az egészet. Amugy szemezgetünk,ugy beszélgetünk mint ha már járnánk,ölelés minden csak még csók nem volt hogy csalhatnám kii tőle??
2016. jún. 18. 19:31
 6/8 anonim válasza:

Majd írj, hogy hogy sikerült ;)

Mivel én elég szerény vagyok, de nálunk is már hamarabb látszott hogy több lenne, mint barátság, ezért megkérdezte, hogy nem e baj, ha ő egy kicsit 'bátrabban' viselkedik. Mondtam, hogy nem, így amikor legközelebb találkoztunk elköszönésnél megcsókolt. :)

2016. jún. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Amúgy hány évesek vagytok? :)
2016. jún. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
17-17
2016. jún. 18. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!