Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hol tudnám megtalalni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnám megtalalni?

Figyelt kérdés

Na szoval voltam multkor egyik barátnőmel aqua wordbe és volt egy úszomester ki folyton engem nézzet ha láttot.

És pár napja újra elmenntünk barátnőnel és megint nézzegetet,rám köszönt,integetet,meg utána oda hivottmagához egy elég vicces kérdésel,de utána elkezdtünk beszélgetni.

Nagyon kedves volt sok mindent elmondot magárol ,meg rolam is úgyan úgy kérdezgetett. Csak az volt a baj,hogy ügye munkahely és nem lehet ott nagyon nekik beszélni. De mikor menntünk ki oda jött és újra elköszönt. És nekem kezdetöl fogva nagyon tetszik de én nem tudom ,hogy neki én igen. Meg ,hogy hogy tudnám megtalálni:(



#tetszés #Hogy tudnám megtaLálni
2016. jún. 18. 22:12
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és azt kihagytam,hogy valamiért csak kereszt nével mutatkoztunk egymásnak be.*
2016. jún. 18. 22:15
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj el újra, hátha ott lesz megint. Aztán vesd fel neki az ötletet, hogy valahol máshol is összefuthatnátok. :)
2016. jún. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az a baj ,hogy egyetemista es eddig haromszor volt ott.

Meg nem vagyok benne biztos hogy tetszek-e neki. Ebbol te mit veszel le szorakozot volna csak?:(

Elfogok mennimajd megint ujra koszonom:)

2016. jún. 18. 22:30
 4/7 anonim ***** válasza:
Tekintve,hogy ez tini kategória, nem való neked semmi féle egyetemista.....
2016. jún. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

1:nem tudod hany eves vagyok

2:valaszt kertem,nem kiosztast :)) En dolgom en csak segitseget kertem😘

3:most csinaltam az oldalam,es meg nem annyira tudom,hogy melyik mezoben lenne jo meg ,hogy johetne ra gyorsan valasz. Azerz gondoltam "tini kategoriat" hatha..;)

2016. jún. 18. 23:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Itt ne varj normalis valaszt... szinte eselytelen.
2016. jún. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hat lattom sajnos
2016. jún. 19. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!