Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tegyek? Hogy harcolja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tegyek? Hogy harcoljak érte, ha ki de tudok igazodni rajta?

Figyelt kérdés
Egy 15 éves lány vagyok. Van egy fiú osztálytárdam akivel mindog is olyan volt a kapcsolatunk, hogy valamiért több volt köztünk. Ő már többször vallott szerelmet, és többször akart többet mint barátság. Viszont én nem voltam szerelmes belé, ezért nem mentem bele. Aztán nemrég elmentünk osztálykirándulásra, ott megcsókolt, nem egyszer, utána rá pár napra eldöntöttük, hogy megprobáljuk ezt a járás dolgot, viszont nagyon kényelmetlenül éreztem magam mellette, és nem szerettem és végül szakítottam vele. Ezek után eleggé ilyen "érdekee barátságunk" volt, mert sokszor ölelkeztünk, meg puszilgatott, de sose csókolt meg. De tudatta velem, hogy továbbra is szeret, és ez így kb. 2 hétig volt. Ez alatt a 2 hét alatt az egyik legfontosabb személy lett az életemben, beledszerettem. Viszont ő elkezdett kavarni egy másik csajjal, és ez engem nagyon...nagyon szarul érintett...nos én bevallottam neki hogy mit érzek, de nem különösebben érdekelte, viszont amióta volt ez, azóta nem egyszer megcsókolt, ezzel reményt adott. Azt mondták harcoljak érte, de halvány lila gőzöm sincs hogy, hiszen ha ő mást szeret, akkor én nincs mit tegyek, el kell engedjem...csak azt nem tudom írántam érez -e még valamit.
2016. jún. 21. 11:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Miután megtanultál helyesen írni döntsd el, hogy fontos -e neked és ha igen akkor harcolj érte. De ha te dobtad el, akkor lehet, hogy ő már nem szeret ez egy körforgás: egyszer te egyszer ő. Ha akarod akkor igenis harcolj érte és ha még ő is akar téged akkor ezt észreveszi.
2016. jún. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Női logika.


Mindig akkor kell valami amikor már nincs rá lehetőség vagy csak csekély.

2016. jún. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!