Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek most?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek most?

Figyelt kérdés

Sziasztok, én egy 18 éves fiú vagyok, és egy 14 éves lány tetszett meg, de az lenne a probléma, hogy az anyukája azt mondta, hogy várjunk egy évet, amíg középsulis lesz, és azután próbáljuk meg, kivárjam?


Nagyon szeretem, meg sokkal másabb, mint a korombeliek, sokkal érettebb, és számomra a tökéletes, nekem is új még ez, sosem volt, hogy ilyen fiatal lány tetszett volna, de nagyon szeretnék vele lenni, csak ez az egy év alatt akármi történhet vele, nem? Én megígértem, hogy várok rá, de szerintetek ő is fog rám?



2016. jún. 25. 22:56
 1/6 A kérdező kommentje:
És annyit elfelejtettem, hogy neten keresztül nem tud sokat fent lenni, illetve nem engedi az anyukája velem el semerre. :\
2016. jún. 25. 22:58
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez nehéz, szerintem ne várj. a Lány mit akar?
2016. jún. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 zóna_pocok ***** válasza:
Ha megtetszik egy masik lany idokozben akkor nem, de csakmert eleg bizonytalan hogy mi lesz ezzel a lannyal. Ha nem lesz masik csaj akit megtetszik, akkor meg magadtol is meg fogod varni :D
2016. jún. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Célszerű jóban lenni a szülőkkel és ez idő alatt barátok ugyanúgy lehettek gondolom. Szerintem várd ki azt az 1 évet és ha utána is ugyanúgy szeretni fogjátok egymást akkor egy igazán szép és erős kapcsolatotok lesz majd.
2016. jún. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nem a kor számít.. Nem is értem a szülőket.. Na mindegy... Ha igazán szereted akkor várj rá! Tudom hogy 1 év sok idő ha szerelemről van szó... De ha nagyon szereted és a lány is szeret téged akkor szerintem várjatok! Sok sikert!!
2016. júl. 5. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy egyáltalán nem is tartom vele a kapcsolatot... Mit tegyek? :( Írok neki fb-n, nem ír vissza, felhívom, de nem veszi fel, élőben meg nem találkozhatok vele. :'( Mit tegyek? Beszéljek az anyjával, vagy menjek át hozzájuk, vagy mit csináljak? Nagyon aggódom érte. :\
2016. júl. 5. 10:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!