Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez nagyon gaz?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nagyon gaz?

Figyelt kérdés
Szoval.... en most 15eves lany vagyok es van egy fiu aki nekem nagyon tetszik. Es allitolag en is tetszek neki(nem hencegeabol mondom). A haverja azt mondta hogy el akar hivni randizni. Viszont a fiu meg csak 14eves. Szerintetek gaz ez a korkulombseg? Oke mondjuk husz ev mulva teljeaen normail azt tudom ilyet ne is irjatok...arra vagyok kivancsi hogy MOST normalis hogy egy evvel idosebb vagyok?

2016. júl. 1. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
1 év teljesen normális:)
2016. júl. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez normális!!
2016. júl. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz egyáltalán. Főleg ha érett a korához képest.
2016. júl. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha értelmes, érett srác, akkor abszolút nem gond, nyugi! :) Nem kell ilyen szempontból a korral foglalkozni, ha összhangban vagytok, jól elvagytok együtt, szeretitek egymást (a későbbiekben, amikor már jobban ismeritek egymást nyilván), akkor semmi akadálya. Az esetleges beszólásokra meg nagy ívben tenni kell ilyenkor! ;)
2016. júl. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz , de a helyesírásod igen .
2016. júl. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Adelll ***** válasza:
Az szerintem se veszes. Foleg ha erettebb egy kicsit. De amugy ha egy hullamhosszon vagytok akkor az a lenyeg;)
2016. júl. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Adj hozzá a külö_N_bséghez még egy évet, mert te korábban érsz.

Viszont tényleg elég gyerekes az írásod... még az is lehet, hogy összeilletek. Ismerkedni lehet, de azért óvatosan.

Arra gondolok, hogy ne rohand le, és neki se engedj rögtön túl sokat, mert ez megzavarhatja őt.

2016. júl. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz, szerintem OK
2016. júl. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!