Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miert csinlja ezt? Ezek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert csinlja ezt? Ezek 'jelek'? (tobb lent)

Figyelt kérdés

Van egy fiu aki regota tetszik regebben bevalottam neki de megeggyeztunk csak baratsagban. Azonban most nyari szunet van es szinte fb.n mindennap beszelunk es neha olyanokat mondd mintha nem csak baratok lennenk.pl: hogy en mas vagyok mint a tobbi lany

Es hogy benne megbizhatok

Hogy kulonleges vagyok

Mikor kerdezem tole h unatkozik e azt mondja melettem nem lehet

Es azt kerdeztem tole hogy nincs e jobb dolga mint velem beszelgettni azt mondta lenne dolga de nem erdekli mert en fontosabb vagyok. Nem ertem miert csinalja ezt.. Ui: lany vagyok



2016. júl. 4. 02:23
 1/6 anonim válasza:

Énis ezt csináltam... Egy darabig. A csaj nem reagált semmit, belefáradtam.

Szóval ha te akarsz valamit, jelezd neki finoman.

16/F

2016. júl. 4. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem "jelek".
2016. júl. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De hogy jelezzem finoman??
2016. júl. 4. 19:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Istenem hát hozd fel a témát! Legyél merész. Akar valamit az biztos :)
2016. júl. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Javithatatlan vagyok... Hogy hozzam fel a temat?? Mar tobbszor probaltam csak nem vette a lapot
2016. júl. 5. 09:41
 6/6 anonim válasza:
Hagyd a francba! Ez egy töketlen idióta.
2016. júl. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!