Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Érzek valamit a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzek valamit a legjobb barátnőm iránt, valaki tud segíteni? Privátban is írhattok, köszönöm.15/l

Figyelt kérdés
Pár hónapja tart ez az egész,és már álmodtam olyat is,hogy csókolózunk,ami nagyon jó érzés volt.

2016. júl. 9. 09:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak kíváncsiság? Ilyen fiatalon velem is volt ilyen, sőt mai napig vannak ilyen képzelgéseim, de nem jelenti azt, hogy vonzódnék a lányokhoz.
2016. júl. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Egyenlőre nem tudom még,lehetséges. Köszönöm a választ!
2016. júl. 9. 09:42
 3/12 anonim ***** válasza:

Ebben a korban teljesen normális, hogy fantáziálsz. Ha meg annyira szeretnél egy lánnyal csókolózni, akkor próbáld ki. Nem kell nagy dobra verni a dolgot, de kipróbálod. Így semmi baj nincs vele. Nekem is egy csomó lány ismerősöm kipróbálta lánnyal, volt aki egy lányt megkért hogy tanítsa meg csókolózni. De később ugyanúgy maradtak a fiúknál. Nincs szerintem ebben semmi elítélendő. :)

15F

2016. júl. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2016. júl. 9. 12:56
 5/12 anonim ***** válasza:
Mit gondolsz, ő is vonzódik hozzád?
2016. júl. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem hinném,sajnos.
2016. júl. 9. 15:53
 7/12 anonim ***** válasza:
Beszélgessetek és próbáld meg finoman kideríteni szerintem :)
2016. júl. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hogyan deríthetném ki úgy, hogy ne jöjjön rá? :/
2016. júl. 9. 18:11
 9/12 anonim ***** válasza:
Úgy is kiderítheted, hogy ha jó a kapcsolatotok, és szeret viccelődni, akkor egyszer valami ezzel kapcsolatos poént felhozol, hogy mit reagál rá, aztán meg egy jót röhögtök rajta... Nem szoktatok ilyen dolgokról beszélni? Ha egyszer olyan helyzet adódik, faggasd ki, mit gondol a leszbikusokról. Meg ilyenek. Végülis te ismered.
2016. júl. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm!:)
2016. júl. 9. 20:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!