Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudassam vele, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudassam vele, hogy kedvelem?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit nagyon megkedveltem. Annyira aranyos, kedves és okos is, bár annyira nem ismerem, de ezeket a tulajdonságait rögtön felfedeztem. Félek hozzá közeledni mert lehet nem tetszem neki.. Igazándiból mindig úgy voltam vele, hogy ha tetszett egy lány, akkor sosem mertem odamenni hozzá, viszont vele beszéltem is és nagyon szimptaikus volt.

Hogyan közleítsek hozzá úgy hogy ne legyek nagyon nyomulós? Holnap is találkozom vele és tényleg jó lenne ha összejönne.


2016. júl. 11. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:
hívd el valahova:oo
2016. júl. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A száddal, beszélj vele..
2016. júl. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy "lehet nem tetszem neki"? Változtass a hozzáállásodon! LEHET HOGY TETSZEL NEKI.

Ha meg még nem, akkor add önmagad, és érd el, hogy kedveljen.

Beszélj vele sokat, és hívd el valahova. Ha nem teszed csak bánni fogod. Jobb egyszer beégni egy visszautasítás miatt, mint akár hónapokig azon gyötrődni hogy " mi lett volna ha".

2016. júl. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!