Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vélemény? Mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemény? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
nemrég összeismerkedtem egy sráccal fb-n egy csoportban,aztán bejelöltük egymást,és sokat beszélgettünk,de pár nap múlva teljesen más témákról beszélgettünk mint eleinte,én is beleszerettem,meg ő is belém,de ez abszurd,mert én Kecskeméten lakok,ő meg Miskolc mellet,Tiszaújvároson,szóval még élőben nem is láttuk egymást... képet is kért rólam,meg én is róla,de még egyikünk se küldött,meg hallani szeretné a hangomat,meg törődik velem,kedves,megértő,helyes...egy pár napja már szívecskéket is küldünk..egyik részről öröm,másik részről meg bizonytalanság..hiszen élőben még nem s találkoztunk,és csak egy hete ismerjük egymást..megmondtam neki,hogy lassítsunk,meg ez így nem jó,és megértette,azóta már diszkrétebbek vagyunk,mert megszakítani se akarom vele a kapcsolatot(mármint a baráti beszélgetést),de szerintem így interneten sem jó ötlet ilyen tempóban összeismerkedni...

2016. júl. 13. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:
tiszaujváros miskolc melet van atya ég akor neked az a távolság semi xD
2016. júl. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak 252km ... Az tényleg nem sok 😔
2016. júl. 13. 14:25
 3/7 anonim ***** válasza:
[link] Köztük több mint 300km van. Köztem és a barátom között (mi ask.fm-en ismerkedtünk meg) pedig 200km. Hátha ez erőt ad.
2016. júl. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%

Csak 252km ... Az tényleg nem sok 😔

---

Valóban nem sok. Legalábbis amíg apud teremti elő az útiköltséget.

2016. júl. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hú..ez igen...arra nem gondoltál,hogy nem a pénzre értem azt,hogy "nem sok"???
2016. júl. 14. 15:53
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
Gyalog akartok közlekedni? Az felbecsülhetetlen. Minden másra ott a Master Card.
2016. júl. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Tudjatok meg eloszor mindketten hogy nez ki a masik.

Majd beszeljetek meg valahogy egy talalkozot.

Hidd el, ez a tavolsag nekem semmi kozottunk kb 600km van.. egy masik orszagban lakok.

2016. júl. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!