Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy fiu osztálytársam....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiu osztálytársam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik, és már tetszett egyszer egy éven keresztül aztan most ujra nagyon tetszik. Állandóan rá gondolok.

Elég perverz fiu. Sokszor ölelt mar meg de elloktem magamtól és egyszer vissza öleltem. Meg a seggemet is fogta már meg párszor (persze mem engedtem meg neki)

Csak viccből szokott ölelgetni meg mondta már h szeretlek de nem gondolta komolyan. Eddig rengeteg barátnője volt. Nagyon sok lánnyal beszélget nap mint nap.

De annyira tetszik...mindig előttem van az arca meg stb...

Olyan jófej általában, bár szoktunk veszekedni de csak oltogatjuk egymást. Egyszer puszit is adott az arcomra (felelsz vagy mersz) ...


Nem hiszem hogy be jövök neki:(


De kérlek segítsetek!!! Nagyon fontos számomra!!! Pls! Előre is köszönöm a válaszokat



2016. júl. 13. 23:50
1 2
 1/12 anonim válasza:
Ilyen fiúkba nem szerencsés bele szeretni, feltételezem nem is direkt csináltad:D Ha csak kavarni akarsz vele, állj be a sorba, kacérkodj vele:DD Ha komoly kapcsolatra vágysz, szerintem vagy várj, amíg felnő hozzá vagy verd ki a fejedből.
2016. júl. 14. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Szerintem Privátba Pl.Face irj rá és finoman kérdezgesd a dologrol ugy hogy nejöjjön rá :)
2016. júl. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát gondolkodtam rajta...de valahogy nem merek irni neki. :(
2016. júl. 14. 09:33
 4/12 anonim válasza:
Van valami jel arra hogy te is tetszel neki? Pl érdekes kérdések stb amugymeg ha fogtossa a segged az valószínű jelentheti azt is...Vagy próbáld meg valahogy a tisztára adni :) pl engedeg egyszer h me fogja
2016. júl. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nemtudom:( múltkor miattam maradt bent a suliba hogy beszélgessünk, mert volt valami ami bántott es tudni akarta mi az
2016. júl. 14. 10:30
 6/12 anonim válasza:
Na,az már jó,jelenthet valamit amúgy hány éves vagy? Mert ha áltsulis akkor lehet az ilyen gyerekes hülyeségek id jok lehetnek pl megbököd vagy küldesz neki valami pontozós dolgot :)
2016. júl. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
14 vagyok, es ő is
2016. júl. 14. 11:43
 8/12 anonim válasza:
Akkor azt tudom tanácsolni hogy irj rá valamilyen formában de csak finoman vagy pl játsz vele felelsz vagy merszet és kérdezz ra
2016. júl. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Lehet hogy ráírok ask.fm-en névtelenül, es kerdezgetek tole:|
2016. júl. 14. 12:21
 10/12 anonim válasza:
Mi az illető keresztneve? Marmint a rendes
2016. júl. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!