Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ilyenkor mi a teendo? Zavarodo...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi a teendo? Zavarodott vagyok es ideges (tobbi lent)!

Figyelt kérdés
Na szoval.. Nagyon szerelmes vagyok az egyik baratomba akit 2 eve ismerek,tudjuk egymas osszes titkat.. Es van egy kozos legjobb barátunk(aki lány, és hát eleg nagymellu) es egyutt Szilvesztereztunk.. Nos tortent akkor egy szajrapuszi.. Azt mondta hogy en tokeletes vagyok neki es hogy milyen szep a hajam, es hogy gyonyoruek a szemeim. En lesokkoltam.. Kb hajnali fel 2lehetett amikor egy nagy matracon beszelgettunk es a plafont bamultuk. Amikor ezeket elmondta en meg se birtam szolalni, es a kozos baratunk megkerdezte az illetot hogy csokolozna e azokkal a lanyokkal es hat igent mondott:$ tudni kell nem vagyok annyita vékony de azert hűdekövér se. Szoval koztes vagyok. A fiu azt mondta hogy hat igen... Ott voltunk 4en (plusz meg egy lany aki nagyon jo baratnom,de o mar nem volt erintett mert elment ido elott) es en almomban se mertem volna a kovetlezo mondatot elkepzelni ilyen szituban: (kozos baratnonk:) akkor csokold meg a..azaz engem.. A lany jol tudta hogy nagyon szerelmes vagyok a fiuba,es ezert mondta. Es akkor azt mondta a srac h benne vagyok,de nem akarok csalodast okozni neked.. Szoval a hosszu csokod legyen meg azzal akibe szerelmes vagy mert tudom hogy rossz ha nem azzal van meg.. Ez szerintem aranyos volt tole.. Vagy csak szimplan lekoptatott? Utana elegge transzba estem es nem reagaltam dolgokra csak par masodperc utan... Azutan felhoztam a filmezest es beleegyjeztek.. Persze hogy en mentem a laptopert.. Aztan nem indult a film es inkabb folytattuk a beszelgetest. A sorren felulrol ihy nezett ki: en,kozos barat, es a kiszemelt srac. A srac keze a kozos csajszi feje alatt volt( ok nagyon regota ismertek egymast es jo viszonyban voltak de csak mint legjobb baratok) es a keze elert meg az en fejemhez. Egyszer arra eszmeltem hogy valaki igy huzogatta az ujjait a hajam kozott es egyszercsak megallt. Megkérdeztem hogy mi az es csak annyit mondott hogy nem akarja meghuzni a hajamat.. Nagyon aranyos volt tole :) es mikor mondtam hogy nem faj,folytatta.. Szerintetek ez jo jel? Az eddigiek mire utalnak? A lenyeg a lenyeg hogy másnap megtudtam hogy a baratnom lesmarolta a kiszemelt fiut... De a fiu allitasa szerint nem elvezte.. En meg lecsesztem a csajt lenyegeben higy miert csinalta mikor elotte azt mondta hogy osszehoz minket a sraccal aznap ejszaka..? Szerintem egy nagyon gonosz lepes volt tole. Utana kibekultek de semmi sem olyan mint regen... Amugy a fiu eleg sok jelet adott amit nem tudom h most minek vegyek;pl sokszor szerette az arcomat gyurogatni mint az idos nenik,es rengetegszer csinalta azt hogy a mutato ujjaval megszurkalta az oldalamat.. Illetve amikor volt a bucsuztatom a suliban,ott allt mogottem es a tobbiek allitasa szerint es en is ugy lattam hogy oda akart jonni megolelni..de igyis mar 7en olelgettek.. Szoval ez elmaradt.. Rengetegszer volt olyan hogy beszelgetes kozben zavarba jott es elkezdett hablatyolni. Meg olyan esetekben is amikor mondjuk proba van sulis eloadasokhou es amikor ramnez egy kicsit megint zavarba jon.. Szoval nem tudom ezt minek vegyem.. Akit erdekel meg sztori vele,irjon privatot,nagyon megkoszonnem! Meg valami.. Szerintetek korai lenne ennyi idosen csokolozni? Idén nyaron egy taborban leszek vele es szeretnek kezdemenyezni. Csak meg nem tudom hogyan! Nagyon izgulok emiatt,gorcsberandul a gyomrom mikor ragondolok,de egyben mar nagyon szeretnen vele. Valaszokat elore is halasan koszonom!! :) 13/L

2016. júl. 14. 21:20
 1/8 A kérdező kommentje:
Az elmaradt,hogy a fiu csak fiatalabb lányokat szereti,es en 8honappal vagyok fiatalabb.. Egyebkent facebookon nem tudok a fiuval megbeszelni talalkozot mert sajnos a szulei figyelik a beszelgeteseit és en parazok hogy anyamnal szolnak.. Sajna anyammal nem olyan a kapcsolatom errol is meselhetek ha valakit erdekel privatban
2016. júl. 14. 21:26
 2/8 anonim ***** válasza:
hát... fő a nyitottság. meg a kommunikáció... az írásbelit gyakorold még sokat...
2016. júl. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én csak azt szűrtem le az egészből, hogy a barátok nem egymás szájára adnak puszit, hanem az arcukra, tehát innentől kezdve én ezt már nem hívnám barátságnak, szerintem ez már a szerelem kezdeti jele. Én se jöttem össze hipp-hopp a barátommal, akivel ezelőtt BARÁTOK voltunk, de miután kiderült, hogy lehetne köztünk több is, ragaszkodtam hozzá(tehát onnantól kezdve már nem hívtam barátságnak a kapcsolatunkat, de még szerelemnek sem). Ténylegesen november 20-án alakult ki köztünk a szerelem, és ez így van már 8 hónapja :)
2016. júl. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A barátnőd pedig nagyon szemét volt veled! Tudott ő arról, hogy szerelmes vagy a fiúba, és lesmárolta!? Ha nekem tetszik egy srác, a barátnőm tudna erről, és mégis csókolózik vele, hát kikaparnám a szemét!!!
2016. júl. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt,igen lenyegeben nagyon lecsesztem utana par nappal,hogy ez most mi volt??? Es megbocsajtottam neki,mert utana bevallotta hogy kicsit pias volt.( a lany mar joval idosebb mint en szoval amugy is lehet neki inni alkoholt) szoval ez most 7honappal kesobb derult ki. Hmm
2016. aug. 1. 12:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért lenne korai? A húgom 13(majdnem 14!) éves volt, amikor összejött a barátjával. 9 éve vannak együtt. Mondjuk nekem 13 évesen még nem volt barátom.
2016. aug. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Micsoda?! 7 hónapja??? Na, ha ez így van, szakítsd meg a barátnőddel a kapcsolatot, mert az ilyen már nem barátnő!
2016. aug. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azon vagyok,hogy megszakitsam a kapcsolatot vele,de a nővere a legjobb baratnom.. Fhuu hat.. Nehez lesz.. Foleg hogy majd egy suli, majd megyunk egyutt nyaralni is.. Egyebkent anyukam 15volt amikor osszejott az elso fiujaval(akivel 7evig voltak egyutt) es hat egyszer veletlenul hallottam hogy o 15 evesen vesztette el.. Szerintetek ez korai? Mert ha osszejonnek a fiuval,akkor előbb vagy utobb nyilvan megtortenne az is.. Egyebkent anya azt mondta,hogy nekem is annyi idosen lehet fium... Es most mit tegyek? Masik meg az hogy az unokanoverem(46eves) ,o 14 volt amikor osszejott a mostani ferjevel:) na mi legyen? Help:o
2016. aug. 4. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!