Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek zavarom ha mindig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek zavarom ha mindig én írok neki Facebookon? Ő szinte soha nem ír rám talán egyszer volt akkor is sulis ügy miatt, általában mindig én keresem. Talán zavarom?

Figyelt kérdés
Mondjuk nem teljesen értem mert amikor írok neki mindig jól elbeszélgetünk. Ő talán az első ember akivel találkoztam aki arra a kérdésre hogy "mi újság" nem ilyen rövid válaszokat ír, hanem tényleg le írja hogy mi van vele stb.. Amikor valóságban beszélgetünk akkor is jól elvagyunk, sőt ott volt hogy ő keresett engem de nem értem itt miért nem... Szerintetek ráírjak megint vagy inkább hagyjam mert csak zavarom vagy nem érdeklem? 15/f

2016. júl. 15. 00:24
 1/7 putyííí ***** válasza:
Szerintem ha zavarnád nem írna vissza vagy csak órákkal később de úgy hogy közben fent vagy vagy csak félszavakban válaszolna,lekoptatna... stb. Nincs azzal semmi baj, hogy te írsz rá hogyha aztán egy jót tudtok beszélgetni nemde?? Ennyi 'áldozatot' bőven megér.
2016. júl. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazad lehet.. Köszi! :)
2016. júl. 15. 00:29
 3/7 Adelll ***** válasza:
Sok lány nem szeret ráírni a fiúkra de várja h a fiú ráírjon.szoval lehet h lényleg örül h te mindig írsz neki. De akár milyen jól elbeszélgettek hosszú távon nem lesz jó hogy csak te írsz rá. Valahogy ezt a témát beszéld meg vele.
2016. júl. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
találkozzatok többet személyesen, a fb-kal ne foglalkozz, ne is írj ott rá. max. csak időpontot egyeztetni.
2016. júl. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni de elköltöztek egy másik városba ami mondjuk nincs olyan messze de nem is a szomszédba van. Szóval nem nagyon tudunk találkozni.
2016. júl. 15. 14:42
 6/7 anonim ***** válasza:

Henrik te vagy az?

Én vagyok peti.

2016. júl. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem bocsi :D
2016. júl. 29. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!