Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lennék? Jó-e ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lennék? Jó-e ha elfojtom, vagy nem? A fiú mit érezhet?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy tavaly megismertem egy fiút, és kb 3 napot együtt voltunk a közös barátainkkal, de neki el kellett költöznie. Én ekkor még semmit nem éreztem úgy...csak az tűnt fel, hogy nagyon hasonlítunk, ezért is voltunk el olyan jól. Aztán miután elment ráírtam mert kérdeznem kellett tőle vmit. Ezután kb 2 óráig chateltünk. És ez így ment 1 hónapig, aztán mondta, hogy lehet jobb lenne abbahagyni a beszélgetést mert a szülei nem szeretik, ha lányokkal beszél...mivel sok problémája volt ezzel pár éve. Mondtam hogy rendben...ere ő mondta hogy nagyon rendes tőlem hogy megértem meg minden...stb.

Aztán 7 hónappal később megint rám írt és azt mondta nyugottan beszélhetünk...meg nagyon örül nekem...stb. Azóta folyamatosan beszélünk...és hát nem tudom mit tegyek...mert azt nem merem magamban kijelenteni hogy szeretem...nem tudom...volt nekem ezzel bajom 2 éve hogy szerelmes voltam és azt nagyon megbántam... Azóta minden ilyen témát igyekszem elkerülni ha lehet...ohm...tudom ez igy értelmetlen meg gubancos..de most nem tudom nagyon megfogalmazni..



2016. júl. 20. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:
hagyd, hogy az erzesek és ösztönök irányításanak. ne ussz az árral szemben. hagyd ha szerelmes vagy, ne menekülj előle , a múltkori esetből mg tanulni kell. ott ahol akkor átvertek, öt most 2szer annyira kell figyelni. tanulj a hibáiból18/l
2016. júl. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem irogass vele. Puhatold valahogy ki a témát, hogy ő hogy érez. Ha megtudod, te is el tudod dönteni mit érzel iránta.


Ez csak az én személyes gondolatom: a szerelem egyből jön. Nincs olyan, hogy 7 honapig nem ir rád, és te nem epekedsz érte, ha éppen szerelmes vagy.

2016. júl. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Hát...igazából a 7 hónap minden napján rá gondoltam..csak féltem nehogy ugyanaz legyen mint régebben...mert akkor az volt hogy egy fiú nagyon kavarta a szelet körülöttem...azt nem tudom hogy szerelemből vagy nem..de én megszerettem őt...és aztán egyszer abbahagyta. Én meg rájöttem hogy nem is tudom miért szerettem...csak nem akarok így járni...mondjuk ez a fiú sokkal másabb..meg amit én érzek...az is teljesen különbözik

2016. júl. 20. 17:11
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy nem szeretik a szülei ha lányokkal írogat?

Meleget akarnak belőle csinálni? Jobb lenne ha fiúkkal írogatna?

Ha szereted valld be magadnak, ha már másnak hazudsz csak magadnak ne hazudj! Hidd el, én sem mertem magamnak bevallani, 3 napig nem aludtam csak az a srác járt a fejemben, aztán 3. éjjel bevallottam magamnak és elbőgtem magam.

Másnap közöltem a legjobb fiú haverommal facen és sorba a többi haverral/baráttal/barátnővel is.

És már lassan augusztusban lesz 8 hónapja, hogy szerelmes vagyok belé, de a srácnak soha nem fogok kelleni.

2016. júl. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!