Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Animés lányok! Veletek fordult...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak úgy valamit kérdése:

Animés lányok! Veletek fordult már elő olyan, hogy szerelmesek lettetek egy anime figurába (fiúra gondoltam ;) )?

Figyelt kérdés
Mostanában sok animét nézek és észrevettem,hogy egyszerűen szerelmet érzek az animefigurák iránt! Érdekelne,hogy más lány is szokott e ilyet érezni! :3

#anime #szerelem #animefigura
2016. júl. 20. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Nem, szimpátiát, vonzalmat éreztem már fikcionális karakterek iránt, de mivel voltam már szerelmes olyan emberbe akit ismertem így tudom hogy mi a szerelem meg mi nem. Szóval szerelmes nem voltam anime karakterbe.
2016. júl. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerelmet nem éreztem, de azt igen, hogy milyen jó lenne ha lenne ilyen ember a valóságban is..:3

Akiket imádok azok Usui Takumi, Hatake Kakashi, Haru Yoshida, Twelve, Hikigaya Hachiman..na őket eltudnám élő emberként képzelni ^^

2016. júl. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerelmes én se voltam soha karakterbe. De amúgy igazán nagyon szimpatikus Ryuk a Death Note-ból (igen, én ilyen horror kedvelő lány vagyok c: ), meg Ryuzaki szintén a DN-ból ^^
2016. júl. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vonzódás, tetszés ez, ami normális... a szerelem teljesen más.
2016. júl. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Én igen! Zen be. Nem tudom az anime teljes címét, csak, hogy ő és shirayuki a főszereplők, de nagyon bejön. Csak sajnos a folytatás nincs meg magyar felirattal… :( de nagyon helyes srác, és személyiségfejlesztő is szimpatikus, kár hogy nem létezik. Mondjuk fura lenne a valóságban a fehér haj és kék szem, de anime elragadó!💞💕
2016. júl. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerelmet nem, de én is szívesen elképzeltem, hogy mi lenne ha létezne stb. :) Szerelmes a páromba vagyok :D
2016. júl. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem,de örülnék ha lenne olyan fiú a valóságban mint pl. Hatake Kakashi ❤ vagy L a Death Note-ból
2016. júl. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerelmes nem, de L-t bálvanyozom, imádom, a férjem, na szóval én vagyok a the first one fangirl-je.❤❤❤❤ De amúgy egy egész anime boy háremem van! 😂😂😆💟👌szóval nincs miért panaszkodnom
2016. júl. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!