Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelem külföldivel? Többi lent!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem külföldivel? Többi lent!

Figyelt kérdés

Na szóval, voltam egy hétig Angliában nyelvi táborban és találkoztam egy sráccal, aki egy évvel idősebb nálam (18/L, 19/F)... Számomra ő lett a legtökéletesebb <3


Nem történt köztünk úgymond semmi ( pl. csók),de szeretném!! Csakhogy ott a távolság, ugyanis ő finn!!! Tehát ha összejövünk, akkor egyikünk sem az anyanyelvét beszélné :-(


Szóval ha veletek is történt ilyen, akkor mi lett asztori vége? Össsze tudtatok jönni vagy együtt mentetek egyetemre?? Mégis mit csináljak?? :-(



2016. júl. 22. 22:34
 1/7 anonim válasza:
32%
jaj istenem, felnohetnel mar 18 evesen te ostoba p.i.c.s.a.
2016. júl. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Èn görögországban találkoztam álmaim fiújával.

8. nyarán, ő 17 èves volt azt hiszem.

A kereszt szüleimmel voltam ès hát egèsz hèten a tenger parton napoztunk. :D reggeltől estig. ( utána egy hètig nem mentem napra, mert felhólyagosodott a mellkasom, úgy leègtem)

Ès ott úgy működik, ha nem akarsz fizetni a strandèrt, ágyèrt akkor vehetsz kaját, innivalót ès ő egèsz hèten ott dolgozott a parton ès kiszolgáló volt.:) vitte a kajákat stb. Folyton egymást nèztük. Le se vettük egymásról a szemünket. :) Alig vártam, hogy menjünk a strandra, alig voltam a vízben.

Egyszer amikor elmentem egy magamba szèt nèzni anyaèknak venni ajándèkot, addig k.szüleim a parton voltak, leültem a padra bízva abba, hátha összefutunk. Ès uristenem, pont a paddal szembe volt egy kis bolt ahonnan vitte mindig a kaját, italt. Èszre vett ès oda ment hozzám. Beszèlgettünk, de sajnos èn csak nèmetül tudtam, ő meg angolul. Úgyhogy nem sok minden derült ki, csak a korunk meg az hogy hova valosiak vagyunk, meddig leszek ott stb..

Aztán az utolsó nap kèszítettünk egy közös kèpet *-* ès leírtam a telefonom jegyzetèbe az e-mail címèt ès a nevèt.

Sajnos hiába minden. Írtam neki e-mailt, azóta sem kaptam választ.

Nem tudtam elfelejteni, folyton a kepunket neztem.

Azota eltelt 3 ev, 18 eves lettem. Már 2 es fel eve van baratom:)))

Az osztalytarsam. :)

2016. júl. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon kedves vagy első válaszoló, gratulálok!
2016. júl. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm #2-es!!! És gratulálok ;)
2016. júl. 22. 23:23
 5/7 A kérdező kommentje:
#1 Ne irigykedj, lehet, hogy te már túl vagy mindenen és kiélted magad, de én még ő az első igazi szerelmemn :-)
2016. júl. 22. 23:29
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem az első vagyok, de felpontoztam.


Szánalmas-nevetséges, és iszonyatosan naiv.

2016. júl. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
95%
En nyarason talalkoztam egy horvat fiuval meg tavaly es mikor hazajott is tartottuk a kapcsolatot, angolul beszelgettunk es talalkoztunk is es ma mar tobb, mint egy eve egyutt vagyunk:)
2016. júl. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!